Це ж проста історія!
Підтримати проєкти

24 Dicembre 2022 року

Справа в тому, що ми ДІЙСНО вважали цей проект відносно легким, що не вимагає особливої ​​уваги і “зрозумілим” – треба купити обладнання, треба його доставити до Херсона, підключити-налаштувати та почати робити безкоштовний (ключове) свіжий хліб для його мешканців.
Це ж проста історія!  Це ж правильна історія!  Це ж потрібна історія та турбота про мешканців звільненого міста!  За наш рахунок, без використання комунальної електрики чи води!  В чому проблема?
Ага… легкий проект, ага.
Але ми вперті, правда.  І ми заточені на результат.  Результат першої випічки хліба – на фото.  Погомій Оксана, очільниці осередку Справи Громад в Херсоні добилася, вона просто розумничка!  Чи можна заспокоїтись і поставити галочку “виконано”?  Ой не знаємо, ой не знаємо. Подивимося.
І окрема ремарка.  Вартість проекту у кілька мільйонів гривень була сплачена навпіл, як завжди, нами і Петро Порошенко.  Ми не збирали гроші на цей проект, ми заточені на армійську історію.  Але… це ПРАВИЛЬНА витрата волонтерських, власне ваших грошей! Прийнаймні нам так здалося. Так?  чи Ні?

Поширити

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

sul principale