Вантаж до Дня Захисників і Захисниць вже в армії
Підтримати проєкти
Home/БПЛА-квадрокоптери, Буржуйки, Вантажівки, Оргтехніка, Пікап, Радіостанції, Старлінк/Вантаж до Дня Захисників і Захисниць вже в армії

15 Ottobre 2022 року

Нещодавній вантаж  – вже в армії.
І ось Юрій Бірюков, амбасадор Справи Громад, зараз пише ці рядки, а десь уже ставлять буржуйку, хтось уже купається в лазні, вантажівки, напевно, вже тягнуть кудись якийсь вантаж.  І щиро сподіваємося, що реанімобілі стоять без діла.  Нехай стоять якнайдовше.
Так ось.  , продовжує Юрій Бірюков … “Побачив допис на мандрівці Петро Порошенко про цю поїздку, почитав коментарі. Ага, багато думав(с).
Розумієте, це не боти.  Ну, у тому плані, що це не один сидить брудний-волосатий-потний-смердючий-ботівник.  Це реальні люди.  Але такі… тугодумні такі, украй дуже.  Вони щиро стверджують, що ми ганяємо по військах ті самі ДАФи.  І тягаємо одні й самі буржуйки. Генератори возимо із цирковими гастролями.  А потім обов’язково все забираємо та їдемо далі.
Ага… Приїхали до десантників… Сфоткалися… І забрали… У десантників…  так.  Дуже смішно.
Ми підписали контракт на 242 вантажівки, ця програма буде у нас багато місяців.  Замовлені ТИСЯЧІ буржуйок, сотні генераторів, тони будматеріалів.  Це все – наша з вами повсякденна праця.
Тугодумним цього не зрозуміти.

Поширити

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

sul principale