Це – первісток
Donate

Ось не підписуватимемо першу фотографію – самі ж бачите де “було”, а як “стало”. Це одна і та сама вантажівка, різниця в 9 діб.
Це – первісток.
Перша готова з першої партії у 12 вантажівок… А до Польщі на транзитний склад уже почали надходити вантажівки з другої партії у 16 ​​штук… А в Англії закінчують оформляти експортну ліцензію на наступні 14 вантажівок… і розпочато дефектування партії ст. .. поки секрет.
На сьогоднішній день у нас законтрактовано 42 вантажівки для ЗСУ, а оплачено лише 28. І проблема в тому, що їх без оплати не відвантажать.
Тепер ще раз дивимось на фотки. Ось ця вантажівка (5 тонн вантажу, 6 літрів дизель, повний привід, повне ТО) обійшлася нам, волонтерам, у 300 000 гривень. ТАК! Знайдіть аналоги, запропонуйте варіанти, порівняйте зі звітами інших фондів. Нам вони обходяться так недорого з багатьох причин. Другу половину оплачує Петро Порошенко, працюють менеджери та логісти з пошуку кращих пропозицій, ведуться складні та виснажуючі переговори щодо знижок – довгий шлях, багато складових, але наприкінці завжди один результат.
Результат на фото.
А в Англії від нас чекають оплату і це понад 4 мільйони гривень. В армії від нас чекають вантажівки. Ми – посередині. І допоможуть 20 гривень! І допоможуть перекази на PayPal. І допоможе крипта. Все йде у скарбничку перемоги!

Допомагай Справі Громад допомагати військовим:
– копійчиною: https://spgr.org.ua/uk/donate/#a1
– копійчиною в обмін на сувенір: https://shop.spgr.org.ua
– діями:
–> дивіться наші відео на YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJOHeI0n9GlZONrhyk5bc0g (нам потрібні перегляди, щоб Google став спонсором нашої перемоги :=)) )
–> дізнайтесь більше про цей проект: https://https://spgr.org.ua/uk/portfolio-items/vantazhivky/

Published On: July 22nd 2022Categories: Вантажівки
VIEW ALL EVENTS

Схожі публікації

Main page