1 500 000 грн. для Гліба… ні, то не Глібу, то для наших армійців. Гліб веде дуже перспективний проект
Donate
Home/Допомога армії/Loki, Автомобілі для армії/1 500 000 грн. для Гліба… ні, то не Глібу, то для наших армійців. Гліб веде дуже перспективний проект

На першому фото ви бачите Гліб Бабіч і йому потрібно півтора мільйона, скромняжка який – у нього Великий Проект.
Ми страшенно любимо Великі Проекти – вони дозволяють напружити мозок, створювати складні та великі комплекси, допомагати армії не лише у матеріальному забезпеченні, а й у технічному оснащенні.
Ми страшенно не любимо Великі Проекти – про них вічно доводиться мовчати, показувати лише розрізнені шматочки мозаїки та ховати основні деталі від OSINT ворога.
А ми на порозі початку одного з таких великих проектів, зараз питання в проектуванні та фінансуванні.
Це система спостереження та коригування вогню. Захищена. Автономна. Розумна. Мобільна.
Ми не зможемо показати її в зборі та не зможемо розкрити всі технічні деталі, бо вона буде надто ласою ціллю. Можемо тільки сказати, що вона буде працювати вдень і вночі, що дозволятиме бачити в деталях невелику ціль на відстані в багато кілометрів. У цю систему будуть включені БПЛА та штабні системи керування вогнем. Все забезпечено закритими каналами зв’язку, а автономність роботи камер спостереження доведена до 7 діб.
А остання фотографія розкриває найголовніше – як усі ці валізи та пристрої переміщатимуться і де сидітимуть оператори.
Ух! Це буде славне полювання!
Залишилося це зробити:)
PS Окремий технічний челендж – хочемо всередині мобільного штабу поставити кавомашину, але поки що не можемо знайти місце під неї.

Published On: May 7th 2022Categories: Loki, Автомобілі для армії
VIEW ALL EVENTS

Схожі публікації

Main page