Для перетягування палет зі снарядами для М777 потрібні…
Підтримати проєкти
Home/Амуніція, Буржуйки, Вантажівки, Медичний захист/Для перетягування палет зі снарядами для М777 потрібні…

08 novembre 2022 року

Але ось вантажівки DAF Leyland все-таки найголовніший, масштабний і улюблений проект.  Вже два десятки передано та чесно трудяться, наближаючи перемогу.  Чи готові наступні три?  Не чекатимемо – женемо їх на роботу.  Але й тут є нюанс.
Ось ці два павуки з лапками – це крани-маніпулятори.  Бере півтори тонни та сам собі на платформу вкладає.  І мало хто знає, що 6 місяців тому пошуки вантажівок і почалися із завдання, яке Юрію Бірюкову озвучили в одній підшефній бригаді – для перетягування палет зі снарядами для М777 потрібні маніпулятори.
Снаряди для радянських систем постачалися завжди у дерев’яних ящиках-укупорках.  Штука важка, але удвох її вантажать-знімають (а на адреналіні й один боєць справляється). Але снаряди для трьох сокир йдуть на транспортувальній палеті.  І її або піднімати краном, або… ручками розбери, ручками зніми, ручками подай, ручками поклади.  А час критичний.
Ми тоді почали шукати такі машини. Адже тут цивільний не підійде, потрібний повений привід та високий кліренс. І так ми знайшли в Англії армійські ДАФи.  а потім довго і скрупульозно видавлювали знижки, бо купувати по 18 000 фунтів дорого, особливо якщо врешті-решт можна додавити ціну до 11 500. Що й було зроблено.
Ми збираємо ваші донати, Петро Порошенко додає свої особисті фінанси, потім контракти, логістика, доставка, ремонт та відновлення.  Ну і передача у війська, це вже зараз.
А ще буржуйки, бо ж холодно.  І ще генератори, бо електрика в армії важлива.  Комплектуючі для реанімобілів.  І так щодня, щотижня, до перемоги.

Поширити

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну