Гарний проект! Потужний проект!
Unterstützen
Home/Допомога армії/Loki/Гарний проект! Потужний проект!

Один з наших найкайфовіших проектів, який ми ще особливо й не показували, бо ще в процесі. Журба в тому, що коли проект буде реалізовано – ми теж не зможемо його особливо показати, бо він стане надто помітним. Але результати його роботи точно покажемо – там все фіксується, військові ділитимуться
Проте – проект кайфовий. І це видно навіть після того, як до нього ставляться інсталятори. Не було особливої ​​потреби морочитися з фарбуванням, але ні, психанули. Гарне… Гліб Бабіч, тільки вже днище машини не треба камуфлювати, гаразд?
Броня, болотяна гума, автономність на 7 діб, унікальні технічні напрацювання – тут в одну точку зійшлися всі компоненти. Видача координат та коригування вогню, причому цілодобово – вся система оснащена тепловізорами і на землі, і в повітрі. Офіційно ми називаємо це комплексом оптико-аероелектронної розвідки. Неофіційно – Великим Оком.
Все чудово, крім вартості. Цінник проекту за 3 000 000 гривень, там лише оптика коштує космічних грошей. Це дорого? Так, це дорого. Але ця машина зможе себе “окупити” за перший день роботи, міцно допомагаючи нашій артилерії. Дві третини проекту вже оплачено, хоча борг у 950 тисяч гривень сильно діє на нерви.
Через тиждень. Вже за тиждень ми повеземо її на фронт – до розвідбата ДШВ. І якщо вдасться розрахуватися, почнемо збирати наступну.
PS О, так, і кавоварка! Тут же буде кавоварка!
PPS І ще, там на одному фото випадково засвітили Головний Секретний Компонент. Без нього ніяк, так.

Published On: Mai 29th 2022Categories: Loki
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

Auf der Hauptsache