Якось ми купили три інкасаторські машини…
Unterstützen
Home/Допомога армії/Loki/Якось ми купили три інкасаторські машини…

А почалося все з того, що ми купили три інкасаторські машини… Це фантастична історія від самого початку.
Куплені “з нагоди” броньовані буси, волонтерський проект камер спостереження, який ми робили з 2020 року, унікальні технічні рішення та програмне забезпечення, безпілотники, старлінки. І раптом все це зібралося як шматочки мозаїки в машину опто-електронної розвідки.
Ні… не раптом.
А завдяки команді розробників та інсталяторів, яких… мотивував Гліб Бабіч (залишимо осторонь питання хто мотивував Гліба). І завдяки ВАШІЙ допомозі, адже проект вийшов екстремально дорогим. Завдяки допомозі Петро Порошенко, який сплатив частину рахунків.
Ось ця синергія зусиль спричинила появу УНІКАЛЬНОГО комплексу, це без перебільшення. Те, що там творить програмний комплекс із потоком даних… замовчимо, бо реально таємниця. І вкрай неприємний сюрприз для окупантів.
Локі – бог хитрощів, обману та підступності. О так! Вся ця машина просякнута хитрістю та підступністю. Від інтегрованого в систему БПЛА і до видачі за Старлінком даних прямо до передового пункту управління угрупуванням військ. І камери з 50-х зумом і тепловізором, так, прямо ось там, що працюють АВТОНОМНО протягом тижня.
Хитрість. Підступність.
А ще… а ще там вмонтовано кавоварку.
Проект дорогий. Загальний бюджет однієї машини трохи перевалив за 2 мільйони гривень, але магічним чином (допомога Локі?) ми поступово за комплекс розрахувалися. Тільки фішка в тому, що таких автобусів ми купили три, а оснастили лише один.
Бачили смішні відео єнотів-смужників, які лапками так смішно просять смачне? Ось просять, так.
PS Для пильних нічого секретного на фото немає, машина не знаходиться вже на локації фотозйомок, секретні моменти на фотографії не потрапили.

Published On: Juni 10th 2022Categories: Loki
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

Auf der Hauptsache