Побутове забезпечення підрозділів

для наших військових

Запорука перемог на фронті - підтримка армії в тилу!

Unterstützen
Побутове забезпечення підрозділів2022-09-13T13:16:01+03:00

На війні, як вдома...

Чи врятують наших воїнів модні перчатки без пальців, чи супер-модний розвантажувальний комплект? А ще й в мороз, в дощ, в сніг? Справа в тому, що є певні речі, про існування яких ми здогадуємося тільки тоді, коли вони стають необхідними, а іх немає... Так, мова йде про банальні гумові чоботи, каремати, спальні мішки, газові балони і розкладачки, і дощовики, і, і.... багато таких "і" .... Вся ця банальщина і "битовуха" може вибити навіть найміцнішого бійця з ладу якщо вона відсутня там, де треба і коли треба.

0
Буржуйки
0
Бензопили
0
Генератори
0
Елементів форми
0
Тактичного спорядження
0
Танкові акумулятори
0
Банно-пральні комплекси
0
Обладнання для ППО
Unterstützen

Справа Громад має на меті підтримати наших захисників тим, щоб забезпечити більш-менш гідні побутові умови на місцях несення служби. Виспаний воїн = уважний воїн, здоровий воїн = сильний воїн! Ніщо не має відволікати наших захисників від їх основної роботи!

Обирай який проект спонсорувати

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Здобуваймо перемогу разом!

А ось і причепи, які ви допомогли придбати…

Dezember 17th 2022|

Лише чотири доби від моменту оголошення потреби до фактичної її реалізації. Контейнери з обладнанням вже встановлені на причепи... Причепи, які допомогли купити ви. Причепи вже приєднані до вантажівок.... Вантажівок, які допомогли купити ви. І армійці

Auf der Hauptsache

На війні, як вдома...

Ставай спонсором перемоги!

СПОНСОРУВАТИ
Go to Top