Пічки "буржуйки"

для наших військових

Зігріємо наших збройників!

Wesprzeć
Буржуйки2022-09-22T12:55:41+03:00

Подаруй військовому можливість зігрітися, висушити взуття та одяг!

На дворі стає холодніше, ми, громадяни, вмикаємо обігрівачі і залишаємо холод за стінами наших осель. Все просто в тилу, проте не на фронті. Морозний вітер, мряка, дощ, сніг, туман і холод - все це є тими чинниками, що відволікає наших бійців від основної задачі - тримати оборону, нести службу, відвойовувати окуповані території! Ми, громадяни, цілком здатні забезпечити наших військових принаймні мінімальним комфортом - джерелом тепла в бліндажі та окопі! Банальна буржуйка подарує нашим збройникам можливість висушити речі, зігрітися, приготувати їжу! Бо здоровий солдат - ефективний солдат!

0
Передано
Wesprzeć

Наша робота знайти, організувати, логістику. Важка, проте й не найголовніша частина завдання. В основному завданні сподіваємося на Вас, Громадяни! Кожні 10 гривень або 200 злотих, 50 доларів, або 100 фунтів. Кожна копійка, перерахована вами дарує другий шанс нашим військовим! ВИ – СУПЕР-ГЕРОЇ!

Слідкуйте за цим проектом на нашому офіційному Youtube-каналі

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Здобуваймо перемогу разом!

Ми такі.

grudzień 23rd 2022|

П'ятничний вечір, попереду довгі вихідні і взагалі – ну от святковий типу десь там сезон починається, так?  Ну звісно ж! І коли вдень нам пишуть знайомі десантники з полігону, і коли там холодно і мерзлякувато,

Na głównym
Go to Top