Героє-мобіль

Позивний: Captain America

Для супер-героїв з ЗСУ

Героє-мобіль

Позивний: Captain America

Для супер-героїв з ЗСУ

Довільний донат
Вибрати спеціальну пропозицію

Три кроки на шляху до героя-мобіля “Captain America“

Твої винагороди

1. СТОРІНКА СПОНСОРІВ

Ім’я або псевдонім кожного учасника, що внесе суму від 500 грн. і більше, за бажанням може буде на роки зафіксовано у “пікселі” на сторінці подяки, що відображатиме також хід надходження коштів на придбання героє-мобіля.

Зроби внесок, та впиши своє ім’я або псевдоним на сторінку героє-мобіля “Captain America“ разом із іншими спонсорами.

Всі спонсори, що забажають залишитися анонімними героями будуть відображені в окремому блоці сторінки подяки.

Перейти на сторінку спонсорів
Спонсорувати

2. Футболка “12-тий герой”

Кожний спонсор, що зробить внесок на суму 5000 грн. або більше, отримає ексклюзивну пам’ятну футболку від чудового аніматора fill_feaouill, як нагадування того, що саме він став 12-им героєм, завдяки якому супергерої з всесвіту Марвел перейшли в наш світ, щоб і далі нести службу на сторожі добра, честі і справедливості вже в особі броньованих авто поряд із реальними героями – воїнами Збройних Сил України!

Спонсорувати

3. Табличка подяки

Ім’я кожного учасника, що внесе суму 25000 грн. і більше, буде зазначене на пам’ятній табличці, що буде розташована всередині героє-мобіля MLS SHIELD.

Закарбуйте власне ім’я в історії героє-мобіля “Captain America“ таким чином, щоб це побачили живі герої, поряд з якими він нестиме службу.

Ця табличка ще не роздрукована. Табличка буде виготовлена з металевої пластини із гравіюванням і прикріплена на видноті всередині броньовику, таким чином, щоб її бачили герої-воїни.

Це відбудеться одразу, як тільки будуть зібрані кошти, що покриють вартість броньовика.

Пам’ятай, Ти безпосередньо впливаєш на те, як швидко це відбудеться!

Спонсорувати
Спонсорувати проект

Команда супергероїв, які вже чекають

Команда супергероїв, які вже чекають

Залишились запитання? Дивись нижче або пиши нам!

Що робити, якщо в мене не виходить зробити внесок через донат-платформу?2022-06-29T17:55:16+03:00

Телефонуй на номер телефону 38095 098-12-50

Чому Марвел?2022-06-29T17:33:54+03:00

Бронеавтомобіль носить назву SHIELD – щит.
У всесвіті Марвел агенція, під знаком якої організувалася низка супергероїв, носить назву S.H.I.E.L.D.
Більшість причетних до Щита – люди без суперсили, але об’єднані спільною метою боротьбі зі злом.
Ми, громадяни – звичайні люди, здавалося б люди без супер сил і можливостей, але це не так. Наша сила, це вміння РАЗОМ і вчасно допомогти нашим супер-героям зі Збройних Сил України! Саме тому кожен із нас – частина того самого 12 супергероя, невід’ємної частини команди, що веде боротьбу із Імперією Зла.

Чому супер-герої?2022-06-29T17:34:14+03:00

Тому що супергерої цієї війни – українські військові. Свої сили і здібності вони використовують на захист добра, честі, справедливості і державності, ясан річ.
У всесвіті Марвел організація S.H.I.E.L.D. була створена для збереження світової безпеки і захисту США. Наші супергерої-збройники і бронемашини SHIELD мають на меті захистити Україну, а значить і безпеку в Європі.
Тож, друже, якщо ти не фанат всесвіту кінокоміксів і твоя боротьба сил Добра і Зла асоціюється із всесвітом Зоряних Воєн чи Битви Престолів… ти нас зрозумєш – без супергероїв Перемоги України не здобути. А значить без твоєї допомоги – теж. Приєднуєшся?

Як я можу побачити яку саме частину героє-мобіля я отримав?2022-06-29T17:35:20+03:00

Ти визначаєш, яке авто тобі подобається.
Робиш внесок.
На сторінці Зали Подяки елемент або група елементів зображення машини отримує твоє ім’я або позивний, або те, що ти запропонуєш написати.

Тепер ці підписані «пікселі» персонально твої і залишиться такими на довго. Хостинг сайту ми проплатимо на 10 років наперед.
Щоб побачити себе достатньо поводити курсором мишки по елементах зображення – кожний елемент підсвічується ім’ям благодійника. Ти точно знайдеш себе серед тих імен.

А можна придбати тільки тематичну футболку окремо?2022-07-02T12:53:50+03:00

Так. Щоб отримати футболку, потрібно зробити благодійний внесок на суму 5000 гривень. Разом із футболкою ти отримаєш 10 елементів (пікселів) на сторінці спонсорів обраного тобою героє-мобіля!

Скільки це коштує?2022-06-29T17:36:19+03:00

Щоб викупити 11 бронемобілей, нам потрібно зібрати 45 мільйонів гривень. Один елемент-піксель на картинці конкретної машини вартує 500 гривень.
Ти можеш придбати необмежену кількість елементів. І не лише зафіксувати цим своє ім’я в історії війни Добра зі Злом, а й отримати від нас сувеніри вдячності. Зокрема , на сторінці Зали Подяки твоє ім’я буде займати тим більше місця, чим більшим є твій внесок. А якщо він буде 25 тисяч гривень і більше однією проплатою, то твоє ім’я буде на металевій пластинці, що знаходитиметься в середині бронемобіля – Воїни знатимуть, хто доклався до їхньої сили.

Які автомобілі купляються, яка їхня якість?2022-06-29T20:32:15+03:00

Виробник – спеціалізована італійська кампанія TEKNE. Починалася як родинний невеличкий бізнес, але згодом стала партнером ASTRA IVECO SpA – виробництво важких вантажівок для роботи в екстремальних умовах нафтопереробної та гірсько-видобувної промисловості та спеціалізованої техніки, зокрема і в секторі безпеки і оборони. Напрацьований досвід дозволив TEKNE з 2012 року розробити власну лінійку бронемашин і спеціалізованої військової техніки: важкий броньований Marsos APC/MRAP 4×4 18t, легкий броньовик OKRIKAM APC 4×4 7.5t, легкий тактичний позашляховик SOV 2016 4×4 (для спеціальних операцій) і MLS SHIELD 2016 – наші героє-мобілі.

Що необхідно аби прийняти участь у проекті?2022-06-25T11:25:04+03:00

1. Оберіть героя
2. Оберіть розмір внеску
3. Зробіть внесок
4. Повідомте нам наступну інформацію
– Ім’я для таблички
– обраний сувенір
– інформація для отримання сувенірів
5. Отримайте відзнаки та сувеніри

На головну