Вантажівки LEYLAND-DAF 45.150

Підтримати проєкт
Вантажівки LEYLAND-DAF 45.1502023-05-12T15:06:04+03:00

Ставай тим, хто втілює мрії військових у реальність! Підтримуйте придбання вантажівок для наших переможців!

Кажуть, що машини на війні – розходник. Пікапи живуть мало, вантажівки - трохи довше, але також – прильоти, мехресурс, режим використання. Вантажівки дорожче, але і тягнуть більше. Наш досвід від 2014 року говорив – повнопривідна вантажівка на 5 тон, це щастя зампотилу. Сказано – зроблено. Ще минулої весни ми знайшли декілька сотень вантажівок LEYLAND-DAF 45.150 у Великій Британії. Цілий рік машини їдуть в Україну, проходять регламентні роботи, якщо треба – ремонтуються, фарбуються, перевзуваютсья у нову гуму. А головне – адаптовуються до потреб ЗСУ. Ми не шукаємо простих шляхів. Коли наші підопічні кажуть, що їм потрібна вантажівка, ми перепитуємо: «а яка саме?» Так, ми розширилися на власне СТО і майстерню, яка із простої британскої військової вантажівки робить тентовану, або кунг-майстерню, або мобільний пункт пілотування безпілотниками, або кран-маніпулятор для перетаскування снарядів, або навіть платформа для встановлення зенітних гармат. Ми це можемо. Ми це робимо. Наші підопічні: піхота, артилеристи, десант (оооо, ми любимо десант, кожен з нас в душі – десант, бо «@бать – знову ми!», це про нас 100500! десант – наші улюблені «діти»!), розвідники, радіолокаційники, аеророзвідка… Ми зробили багато, але потрібно більше. Сотні і сотні вантажівок. А тому потрібні ВАШІ гроші.

0шт
Законтрактовано
0шт
Сплачено
0шт
Передано
Підтримати проєкт
Підписатися на youtube-канал

Технічні характеристики

  • Максимальна стабільна безпечна крейсерська швидкість на дорогах: 88 км/год

  • Глибина переходу вбрід: 750 мм

  • Витрата палива (з вантажем і самостійно):

    • при постійній швидкості 48 км/год 14 літрів/100 км
    • при постійній швидкості 80 км/год 21 літр/100 км
Дивитися всі характеристики

Галерея проєкту

Футболка “Ніякої містики! Наш DAF – це …”

Кожний хто, що зробить внесок на суму 5000 грн. або більше, отримає ексклюзивну пам’ятну футболку від чудового аніматора fill_feaouill, як нагадування того, що саме він став одним з тих, завдяки кому наша арта отримає небесні очі для влучної адресною доставки своїх “подарунків” тим, хто так на них заслуговує!

Отримати цю футболку

НОВИНИ ПРОЄКТУ

Шість днів поспіль, кілька тисяч кілометрів у дорозі, понад 100 000 000 гривень допомоги ЗСУ

7 Травня 2023|

Шість днів поспіль, кілька тисяч кілометрів у дорозі, понад 100 000 000 гривень допомоги ЗСУ. І далі буде сухий беземоційний список видачі допомоги за ОДИН ТИЖДЕНЬ. 1. БПЛА Poseidon H10 MkIII + машина управління -

Пов’язані проєкти

На головну