Вантажівки

для наших військових

Запорука перемог на фронті - підтримка армії в тилу!

Спонсорувати
Вантажівки2022-09-13T12:27:02+03:00

Ставай тим, хто втілює мрії військових у реальність! Спонсоруй придбання вантажівок для наших переможців!

Машини. Біль армії. Проблеми армії. Історія 14-го повторюється: спочатку броніки та каски, а потім машини. Хот-топ-100 запитів. Пікапами ми займаємось, так. І ніхто ж із військових не просить вантажівку у волонтерів, правда? Просять запчастини, так. Просять гуму, так. Але я не бачив постів про збирання грошей на вантажівки, а отже – або не просять, або волонтери не наважуються. Well… Робочі ослики в сто разів важливіші за всі коліматорні приціли, які волонтери купують на зібрані громадські гроші, разом узятих. Робочий ослик важливіше в сто разів всіх літніх кросівок, тактикульних рукавичок без пальців, налокітників і наколінників, РПСок і розгрузок. Робочий віслюк привезе боєкомплект. Він привезе продукти та свіжих бійців. Він притягне воду та солярку в бочках. Він вивезе тоннами все те, що потрібно кожен божий день – від колод та скоб до мін та снарядів. Потреба нашої армії у вантажівках – багато тисяч. Це робочі конячки роблять колосальний внесок у нашу майбутню перемогу, а їхні водії не менші герої, ніж найкласніші хлопці із найкрутішого загону ЗСО. І ми знайшли 50 таких машин за прийнятною ціною. Ціла зграя віслючків!

0
Вантажівок
Спонсорувати

"І ось там на батареї я побачив головну проблему. Бійці одягнені та взуті – немає проблем. Бійці з касками та броніками (щось своє, щось ми вже привозили, щось інші волонтери, щось дало МО) – немає проблем. У бійців є пара волонтерських та своїх джипів, ми пригнали пікап – немає проблем. Є маленькі дрони, ми привезли розкішний Autel – нема проблем. Але. На. Весь. Дивізіон. Тільки. Одна. Вантажівка. Крапка. Ми хочемо перемог, ми хочемо бачити відео успішних поразок техніки та живої сили супротивника -> для цього потрібно працювати арті -> для цього потрібно постійно підвозити боєприпаси -> для цього потрібні вантажівки. А вантажівок немає і весь ланцюжок зруйнований. Все! Всім дякую! Всі вільні! Нема снарядів! Нема роботи арти! Нема поразки супротивника! Немає відео! І все це – через один елемент ланцюжка."

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Здобуваймо перемогу разом!

Генератори, спальники, каремати, буржуйки, дрони, медицина, лазня, вантажівки

18 Грудня 2022|

Генератори, спальники, каремати, буржуйки, дрони, медицина, лазня, вантажівки, генератори, спальники, каремати, буржуйки, дрони, медицина, банька, вантажівки, генератори, спальники, каремати, буржуйки, дрони, медицина, лазня, вантажівки, генератори, спальники, каремати, буржуйки, дрони, медицина, лазня, вантажівки. Ще одна поїздка. 

На головну

Ставай тим, хто втілює мрії військових у реальність! Спонсоруй придбання вантажівок для наших переможців!

Ставай спонсором перемоги!

СПОНСОРУВАТИ
Go to Top