Шоломи

для наших військових

Збережемо життя нашим виїнам

Спонсорувати
Шоломи2022-09-13T17:31:34+03:00

Подаруй другий день народження військовому!

З початком фази відкритої збройної агресії стало зрозуміло, що державі дуже важко забезпечити наших воїнінв всім найнеобхіднішим, що вже говорити про якісні кевларові шоломи. ГО "Справа Громад" законтрактувала 10 000 шоломів, нових, готових до відвантаження, реальних – нами особисто було перевірено. Купуватимемо частинами, викупимо скільки вийде. Все залежить від фінансування. Термін доставки шоломів до складу в Польщі – 5-6 днів від моменту оплати. Механізм закупівлі й розподілення вже відлагоджений. Тисячі шоломів вже знайшли своїх власників. Проте є одне "але"... Для того, щоб не зволікати й якомога швидше відправити шоломи тим, хто їх потребує, Справа громад взяла кредит і тепер його потроху сплачує! І тут ми щиро сподіваємося на вашу допомогу!

0
Передано
Спонсорувати

Наша робота знайти, організувати, логістику. Важка, проте й не найголовніша частина завдання. В основному завданні сподіваємося на Вас, Громадяни! Кожні 10 гривень або 200 злотих, 50 доларів, або 100 фунтів. Кожна копійка, перерахована вами дарує другий шанс нашим військовим! ВИ – СУПЕР-ГЕРОЇ!

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Здобуваймо перемогу разом!

Вантажі в один регіон, але абсолютно різні по суті підрозділи

16 Червня 2022|

Вантажі в один регіон, але абсолютно різні по суті підрозділи. Якщо одні "публічні", що готуються до штурмових дій та звільнення нашої землі, то другі - абсолютно "закриті", про які не розкажеш і не покажеш. І

Ще 1000 касок прибуло !

23 Травня 2022|

І ось не можна нас назвати легковажними, але сьогодні в нас зранку такий настрій. Бо...

На головну
Go to Top