Найбільший танковий тягач

для наших військових

Запорука перемог на фронті - підтримка армії в тилу!

Спонсорувати
Тягачі Ошкош (Oshkosh)2022-07-29T13:37:55+03:00

Найбільший танковий тягач – Oshkosh M1070

Це найбільший танковий тягач – Oshkosh M1070. І лафет на 65 тонн теж до нього в комплекті. Справа Громад нову береться за амбітний проект! Навіщо ми ліземо в це? Навіщо купувати один такий тягач, якщо на ці гроші можна купити три десятки б/в пікапів? САУ AHS Krab – це круто? Круто! САУ Panzerhaubitze 2000 – це дуже круто? Це дуже круто! І Т-64БВ, і PT-91 Twardy, тощо, тощо. Все це – дуже і дуже круто. Ось тільки цю всю крутість потрібно оперативно перекидати з точки на точку, їх потрібно перевозити від позиції до позиції. Коли йдеться про перекидання на 10 км - своїм ходом, так. А якщо на 100? А якщо на 200? Своїм ходом? Ні, 537-м МАЗом. Року випуску десь 72-го, з витратою палива у 150 літрів на 100 кілометрів та втомленими очима механіка, який синьою ізолентою намагається зібрати до купи це діряве відро. Ми знайшли партію Oshkosh M1070.

0
Тягачів
Спонсорувати

Це найбільший танковий тягач. Це найпотужніший танковий тягач. Це американська якість, це відмінний стан та крихітні пробіги. Звір, створений та заточений під перевезення надважкої бронетехніки. І комплект запасних частин, які нам також дають. Ми вже сплатили аванс. Тепер нам треба начарувати велику купу грошей для оплати великих тягачів. Бо... бо без нас - ніяк. Што-ш Ошкош... !

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Здобуваймо перемогу разом!

Што-ш Ошкош… !

28 Липня 2022|

Логістична задача: якщо вантажівки можна перевозити тягачами, то чим перевезти найбільший у світі тягач? Так от це не жарт.  І не прикол.  І не якісь туманні плани.  Це про наші закупівлі.  Це про найбільший танковий

На головну
Go to Top