Найбільший танковий тягач

для наших військових

Запорука перемог на фронті - підтримка армії в тилу!

Спонсорувати
Тягачі Ошкош (Oshkosh)2022-09-15T11:47:16+03:00

Найбільший танковий тягач – Oshkosh M1070

Це найбільший танковий тягач – Oshkosh M1070. І лафет на 65 тонн теж до нього в комплекті. Справа Громад нову береться за амбітний проект! Навіщо ми ліземо в це? Навіщо купувати один такий тягач, якщо на ці гроші можна купити три десятки б/в пікапів? САУ AHS Krab – це круто? Круто! САУ Panzerhaubitze 2000 – це дуже круто? Це дуже круто! І Т-64БВ, і PT-91 Twardy, тощо, тощо. Все це – дуже і дуже круто. Ось тільки цю всю крутість потрібно оперативно перекидати з точки на точку, їх потрібно перевозити від позиції до позиції. Коли йдеться про перекидання на 10 км - своїм ходом, так. А якщо на 100? А якщо на 200? Своїм ходом? Ні, 537-м МАЗом. Року випуску десь 72-го, з витратою палива у 150 літрів на 100 кілометрів та втомленими очима механіка, який синьою ізолентою намагається зібрати до купи це діряве відро. Ми знайшли партію Oshkosh M1070.

0
Тягачів
Спонсорувати

Це найбільший танковий тягач. Це найпотужніший танковий тягач. Це американська якість, це відмінний стан та крихітні пробіги. Звір, створений та заточений під перевезення надважкої бронетехніки. І комплект запасних частин, які нам також дають. Ми вже сплатили аванс. Тепер нам треба начарувати велику купу грошей для оплати великих тягачів. Бо... бо без нас - ніяк. Што-ш Ошкош... !

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Здобуваймо перемогу разом!

Наш проект з приставками “Най-” і “Над-“

7 Жовтня 2022|

Про Oshkosh M107, наш проект з приставкою "над". Це надважкий тягач, який вважається найбільшим танковим тягачом у світі. До нього в комплекті йде причіп Broshius LLT для перевезення надважких вантажів. Наші Oshkosh тягатимуть Panzerhaubitze 2000

14 Вересня 2022|

Дідько, це неймовірно круто!  Жарти убік, у нас є ліцензія Держдепу! Півтора місяці очікувань, тонна

Што-ш Ошкош… !

28 Липня 2022|

Логістична задача: якщо вантажівки можна перевозити тягачами, то чим перевезти найбільший у світі тягач? Так

На головну
Go to Top