БПЛА-ЛІТАК БРИГАДНОГО РІВНЯ

(тип POSEIDON MKII)

Запорука перемог на фронті - підтримка армії в тилу!

Спонсорувати
БПЛА Poseidon2022-10-31T16:50:31+02:00

ДЛЯ ВЛУЧНИХ ПРИЛЬОТІВ ПОТРІБНЕ КАРАЮЧЕ ОКО БОГІВ ВІЙНИ

Нинішня війна показала, наскільки вагомим аргументом і страшною силою є артилерія. Ворог тисне саме тому, що має вдосталь гармат і безпілотників. Союзники допомогли Трьома Сокирами (усі ж знайомі вже із американською гаубицею М777)? Круто і буде більше. Але щоб Сокири рубали від душі (та й не лише вони), потрібно «бачити» поле бою. І тут допоможуть #ОчіАрти.

0
Сплачено
Спонсорувати

Деталь – в одному комплекті Poseidon Mk II йде ТРИ планери і ДВА комплекси керування! Тобто на випадок втрати одного корпусу, є резервні. Тобто можна не переривати роботу. А для контрнаступу оперативність реакції, влучність і захист від РЕБів, це особливо важливо. Від цього кількість позитивних новин з лінії фронту збільшується…

Слідкуйте за цим проектом на нашому офіційному Youtube-каналі

характеристики mls shield

Технічні характеристики

Комплекс H10 Poseidon Mk II вже відомий, він працює на лінії фронту. Його технічні характеристики більш ніж достатні щоб якісно діяли «ландшафтні дизайнери» 😊 Важливо – за умови належного хисту пілота-оператора, дрон здатен уникати ворожих РЕБів. А це дуже важливо – ворог знає, що буде після вдалого вильоту таких дронів.

  • Дальність дії 150 кілометрів.

  • Висота польоту – до 4000 метрів.

  • Крейсерська швидкість – 75 кмч.

Футболка “Я ЗСУ купую крила…”

Кожний спонсор, що зробить внесок на суму 5000 грн. або більше, отримає ексклюзивну пам’ятну футболку від чудового аніматора fill_feaouill, як нагадування того, що саме він став одним з тих, завдяки кому наша арта отримає небесні очі для влучної адресною доставки своїх “подарунків” тим, хто так на них заслуговує!

Спонсорувати

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Здобуваймо перемогу разом!

Кіно "26 мільйонів і Гайдукевич"

28 Жовтня 2022|

Кіно "26 мільйонів і Віталій Гайдукевич". Сьогодні був теплий, довгий, дощовий і вітряний день. Це був день державної інспекції безпілотників, які ми передаємо ЗСУ в рамках проекту "Очі Арти". Поважні дяді із поважних військових кабінетів

Очі для арти…

16 Серпня 2022|

Чотири тижні тому ми передали перший комплекс Посейдон до армії, до конкретного підрозділу.  І це

На головну
Go to Top