Лазне-пральні комплекси

Підтримати проєкт
Лазне-пральні комплекси2023-05-23T15:45:34+03:00

Подаруй віськовому мінімальний комфорт - прийняти душ і випрати речі!

Це наш найтепліший, накомфортніший і найчистіший проект! І… найбільш бажаніший. Саме лазне-пральні комплекси у нас просять частіше за все. Першу мобільну душову ми придбали в липні 2022. Розібрали і зрозуміли – можна краще. Ми розробили власну конструкцію усього комплексу: «титан» дууууже швидко нагріває не лише воду, а й саме приміщення; автономність – на дровах; генератор на 7.5 кВт.; насосна станція створює тиск на 3 атмосфери; економні крани для подачі води. Все це для того, щоб задіяти 4 душових місця, 2 пральні і 2 сушильні машини. А, все це на базі 20-футового контейнера, який ми монтуємо на причіп. Уявили? А тепер цифри… Нашим підопічним ми передаємо (поступово) лазне-пральні комплекси із розрахунку – одна на батальйон. Тобто, якщо в бригаді 3 батальйони, + арта, + командування, то це 5 лазень на бригаду. Скоріш за все в 2023 ми віддамо в ЗСУ під сотню мобільних лазне-пральних комплексів. Комфорт і чистота поруч із лінією фронту? Ми знаємо як це зробити. Кожна ВАША гривня додає чистоти нашим Воїнам.

0шт
Заплановано до виробництва
0шт
Виготовлено
0шт
Передано
Підтримати проєкт
Підписатися на youtube-канал

Технічні характеристики

  • Водонагрівальний бак місткістю 200 л

  • Запас води: 1500 л

  • Кількість особового складу – ХХХ

  • Кількість пральних машин  – 2 шт

  • Кількість сушильних машин  – 2 шт

Дивитися всі характеристики

Галерея проєкту

Футболка “Це мобільна лазня…”

Кожний хто, що зробить внесок на суму 5000 грн. або більше, отримає ексклюзивну пам’ятну футболку від чудового аніматора fill_feaouill, як нагадування того, що саме він став одним з тих, завдяки кому наші бійці отримують можливість відчувати себе більш-менш комфортно навіть на самому передку!

Отримати цю футболку

НОВИНИ ПРОЄКТУ

Піарна рутина чи рутинний піар? Я заплутався, правда.

16 Травня 2023|

Юрій Бірюков, про чергову відправку бійцям: "Піарна рутина чи рутинний піар? Я заплутався, правда. І я розумію, що нікого вже не вражають чергові вантажівки, чергові лазні, черговий вантаж. Не "чіпляє", не викликає "вау ефекту". Але