Перший мобільний шиномонтажний комплекс готовий!

Підтримати проєкти
Головна/Мобільний шиномонтажний комплекс/Перший мобільний шиномонтажний комплекс готовий!

23 Травня 2023 року

Що знає про зміну колеса пересічний міський мешканець? Що він знає про ремонт колеса вантажівки? Про те, що за одну поїздку на фронті можна спіймати три уламки і пустити в дію свою запаску, свою резервну запаску і запаску “того хлопця”? Про те, що найближчий ПРАЦЮЮЧИЙ шиномонтаж буде за 60-70 кілометрів, черга на пару днів і ціни… далекі від гуманних. А значить беремо балонний ключ, кувалду, ремонтний комплект і самі, все самі. Тепер глянемо на бригаду і помножимо це саме на тисячі.
Цей проєкт — максимально специфічний, максимально логістичний і не створить кльові відео про дохлих окупантів. Але водії пікапів та бусів, позашляховиків та вантажівок скажуть “дякую, братка, виручив” тому солдатові чи сержанту, який працюватиме в цьому шиномонтажному контейнері десь не дуже далеко від лінії фронту. Скажуть, потиснуть руку і поспішать назад до фронту… спалювати окупантів чи тягати снаряди, підвозити продукти чи вивозити поранених.
Цей проєкт — він справив ефект бомби, що вибухнула, в телефоні Юрія Бірюкова. Знову. Загальний бюджет проєкту – 904 642 гривень. Тобто, з урахуванням того, що половину сплатив Порошенко, нам на такий контейнер потрібно зібрати 452 321.
А дзвінків від знайомих комбригів та зампотилів уже понад півтора десятка.

Поширити

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну