История с предысторией, вспомнилось.

Підтримати проєкти
Головна/Лазне-пральні комплекси/История с предысторией, вспомнилось.

27 Грудня 2022 року

Юрій Бірюков, про лазні… історія яких почалася давно, ще за часів ….

“Історія з передісторією, згадалося.
2018 року розбирали скаргу бійців одного з навчальних центрів.  Ну, все як завжди: командири-сволочі-нелюдські, а сонечки-немиті.  А там, насправді, у навчальному центрі була дуже крутезна лазня і мені, все ще ніби цивільному, було ось не до кінця зрозуміло. Нагарчав трохи, а командир абсолютно спокійно і виважено пояснює – у Статуті помивка (так, це так називається) раз на тиждень, а якщо частіше, то прийде КРУ та подасть на порушення кримінальної справи.  Ага, я зараз теж завис, а він і продовжує – витрата води на одиницю особового складу, а витрата тепла на одиницю підігріву води на одиницю особового складу, ну і так далі.  І якщо мити частіше, то бійці чистіші, а термін за нецільове використання грошей на оплату комунальних послуг більший. Такий ось маразм…
А якщо помитися можна раз на два тижні? А якщо гарячий душ раз на місяць? Чи раз на квартал? І так, є такі місця на фронті, де навіть найтямущіші зампотили та старшини не зможуть душ зробити.  От не зможуть.  Привіт вологі серветки!
Один з батальйонів 79 стоїть саме в такому місці.  Місце, яке не менш напружене, ніж Бахмут.  Десятки штурмових дій на ДЕНЬ, хвилями.  Саме там вже три наші броньовики MLS SHIELD були підбиті. Гаряча точка. І без можливості організувати гарячий душ.
Або… (тут ось задоволена посмішка). Чи гарячий душ двічі на тиждень?  Саме так!
Гарячий!
Душ!
Два рази!
На тиждень!
І речі випрані!
З ВІДДУШКОЮ!
Так, саме між відбиттям хвиль штурмових дій, у свіжій формі з приємним запахом бузку, з садистською посмішкою – адже в окупантів цього немає.
Загалом це фотозвіт про використання одного з банно-пральних кунгів, які сплатили ВИ (і половину сплатив Петро Порошенко).  Які приїжджають у найяскравіші точки, які привозять із собою тепло та турботу. І так, запах квітучого бузку.
У нас зараз на виготовленні ще 7 таких комплексів.  Саме так.”

Поширити

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну