Ми зробили вже 4 банно-пральні комплекси

Підтримати проєкти
Головна/Лазне-пральні комплекси/Ми зробили вже 4 банно-пральні комплекси

12 Грудня 2022 року

Дописи про наші лазні для військових Юрій Бірюков, ідейний натхненник “Справи Громад” зазвичай супроводжував словами, накшалт “у тилу світло є, вода є, а ось у військових….”  Так, так вийшло, що в тилу тепер світло є далеко не завжди. І вода не скрізь. І попрати чи випрасувати, чи висушити… Так…, прасування тепер взагалі розкіш.
АЛЕ!
А в тому, що ми і так все чудово розуміємо.  У тилу світло інколи, але є.  Вода є майже завжди.  Є можливості та є варіанти.  На фронті – на жаль, це все недоступне.
Ми зробили вже 4 банно-пральні комплекси (все ще не вигадали нормальну назву проекту), робимо зараз на потужностях аутсорсу ще два і… вирішили масштабувати проект.  Куплено та поставлено в паралельну роботу 5 контейнерів, на базі яких буде робитися типовий проект: 2 пралки, 2 сушарки, баки на півтори тонни води, котел та 4 душові лійки.  Бюджет проекту майже два мільйони гривень, як завжди вже половину сплачено Петром Порошенком, а нам терміново треба зібрати мільйон.  Завдання….
Це не епічний проект, про нього особливо не напишуть у ЗМІ, його не покажуть на телеекранах, але від цього він не стане гіршим чи незначнішим.  П’ять комплексів – п’ять батальйонів.  Майже три тисячі людей зможуть хоч на хвилину на тиждень видихнути та відчути… домашній затишок.  Гарячий душ.  Чистий одяг.  Напевно так.
Домашній затишок мирного життя.

Поширити

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну