Пафос – пафосом, а помитися ж треба усім

Спонсорувати
Головна/Допомога армії/Речове забезпечення/БПК/Пафос – пафосом, а помитися ж треба усім

Ну, ми ж тиловики, ми без цього не можемо.  Пафос – пафосом, а помитися треба всім.  І штурмовикам, і операторам дронів-камікадзе.
А якщо без сарказму, то це красивий і дуже потрібний проект.  Ми взагалі завжди намагаємося зважувати переваги/недоліки будь-якого проекту.  Адже бюджет у нас не гумовий, багатосот мільйонні збори в умовах інформаційної блокади нам не світять, а допомогати ЗСУ треба.
Мобільні прально-помивочні, жах як звучить.  Але кожне технічне рішення ми перевіряли не раз з урахуванням досвіду “поля”, кожен компонент обмірковували з точки зору економії енергії, палива і води.
Вийшла цяцька!
Від холодного старту до температури води в душі 38 градусів – 17 хвилин. Приїхав ближче до позиції (ну, з розумом), чверть години та вперед.  Майже дві тонни води на борту, повна енергетична автономність, можливість випрати і відразу просушити речі.
Чому це важливіше за багато інших наших волонтерських проектів? Та тому що ВОШІ! Тому що ДЕРМАТИТИ. Тому що це все викошує особовий склад, задавлює в депресію і призводить до найсумнішого.
Це чортовий досвід восьми років. І ми вїхожтмл в новий проект!
Вже закуплено частину комплектуючих на 10 кунгів.  Вже один повністю зроблений, протоплений, випробуваний і через пару днів митиме тих, хто нещодавно звільняв Ізюм. Для закупівлі не вистачає 2 229 947 грн.  Два мільйони з хвостиком і буде 10 банек.  Скільки тисяч бійців митиметься?  Скільки тисяч бійців виперуть форму?  Наскільки це важливо?

Published On: 11 Жовтня 2022Categories: БПК
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну