Казкова ціна за таку машинку

Спонсорувати
Головна/Автомобілі для армії, Без категорії/Казкова ціна за таку машинку

Тут така справа….
Евакуація пораненого з поля бою – не робота для таких машин, повністю згодні. Там або руками, або чимось броньованим, знову ж таки робот стане в нагоді.  Витягли з гарячої зони, стабілізували і далі помчали з усією швидкістю в опорно-сортувальний пункт.  На чому?  На Кразі?  На автобусі?  На попутці?  Ооооо-сь!
Пам’ятаєте Богдан-2251?  Ну ось ті самі медички, експертам вони не подобалися і ось це все. Тільки так уже вийшло, що ці медички їздять і зараз – це найактивніша машинка на фронті.  Нових не купували… який сюрприз-сюрприз, навіщо нові купувати!? Машин мало. Машини гинуть. Машин не вистачає.
І тут нам трапляються Одночасно П’-Я-Т-Ь машин швидкої допомоги, повнопривідні, укомплектовані, живі.  За весь контракт ми заплатили 36250 євро що становить 7250 євро за одиницю… і це казкова ціна за таку машинку.  І це п’ять разів чудова ціна за п’ять машинок.
Спустошили всі запаси на пейпалі, спустошили усі запаси на польському валютному рахунку, але задоволені-задоволені – машини вже у нас на базі, дрібний ремонт та фарбування займуть тиждень часу і вони чкурнуть працювати “у поля”.

Published On: 6 Жовтня 2022Categories: Автомобілі для армії, Без категорії
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну