вітання із Бостона, штат Масачусетс

Підтримати проєкти
Головна/Броньовики/вітання із Бостона, штат Масачусетс

22 Вересня 2022 року

Друзі, вітання із Бостона, штат Масачусетс. Перш за все, хочу висловити величезну подяку за вашу роботу з підтримки ЗСУ та громад. Я щиро вдячний долі за те, що членам моєї команди і мені особисто випала честь стати частиною Вашого проекту з придбання бронеавтомобілів MLS Shield для Збройних Сил України. Я з гордістю ношу цю футболку та пояснюю моїм друзям-американцям що це символізує.
Ми захоплюємося Генералами Залужними і Забродським і загалом усіма Збройними С илами України, які б’ють ворога та крок за кроком наближають перемогу. Водночас важко переоцінити внесок українських волонтерів та громадських організацій, таких як Ви – Справа Громад у забезпеченні та зміцненні ЗСУ.
Ви об’єднуєте та згуртовуєте навколо себе справжніх патріотів як в Україні, так і за її межами, у тому числі у нас в США.
Нещодавно я зустрічався зі своїм конгресменом Джейком Ачинклоссом, членом підкомітету з питань держ. Національна безпека міжнародної розвиток та монетарна політика. І йому було дуже цікаво дізнатися про Україну від людини, яка має бізнес в Україні понад дванадцять років. І кого війна застала у Києві, коли я особисто спостерігав фашистські ракети, що пролітали над моєю головою на Васильків. Як кажуть, інформація з перших рук. Основною темою розмови, безумовно, була війна та підтримка України з боку США.
Але конгресмен був дуже зацікавлений. Ми також обговорили моє враження від ризиків інвестування та ведення бізнесу в Україні, корупцію, реформи верховенства права та закону та інші питання.
Як людину, яка бере безпосередню участь у прийнятті рішень щодо виду допомоги, конгресмена хвилювали такі питання.
Як і багато хто в Америці, Конгресмен був шокований тим, як Україна, на жаль, проігнорувала попередження розвідок США та Британії про неминуче повномасштабне вторгнення і не готувалася до цього, що стало причиною безперешкодного просування в глиб країни та захоплення територій окупантами у перші дні війни. Однак сама організованість, виявлена мужність та сила духу українського народу, всіх патріотів надихнуло, переконало американських законодавців та громадян, що Україна ніколи не здасться, і Америка просто зобов’язана простягнути руку допомоги і зробити все можливе, щоб допомогти українцям захистити та звільнити свою землю.
Я бажаю успіхів Справі Громад у вашій дуже важливій і благородній справі на благо українського народу та в інтересах держави Україна і всього світу. Я також хочу скористатися нагодою і в особі Справи Громад, побажати усій Україні якнайшвидшої та повної перемоги всім захисникам України, включаючи моїх друзів, повернутися додому цілими та здоровими. Всім українцям мирного неба над головою. Слава Україні! Слава ЗСУ!

Поширити

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну