Це складний і комплексний проект

Підтримати проєкти
Головна/Вантажівки/Це складний і комплексний проект

21 Вересня 2022 року

Це мав бути епічний допис про наш комплексний проект, ми прямо зробили фоторепортаж (там немає “постановки”), підняли усі цифри, але…
Так, це складний і комплексний проект, це дві сотні вантажівок, які ми потихеньку затягуємо і переводимо зі стану “десять років забуття” у статус “завів і поїхав”.
Так, це дуже дорогий проект, адже тільки закупівля цих двох сотень нам обійдеться в суму понад два мільйони фунтів. І без оплати половини рахунків Петро Порошенко ми не потягнули б.
Так, це дуже потрібний проект. Ці вантажівки тягатимуть боєприпаси та буксируватимуть арту, вони перевозитимуть продукти та вивозитимуть поранених. Вантажівки в армії в пекельному дефіциті, втрати техніки постійні.
Але найголовніше зараз у тому, що ми хочемо сказати спасибі.
Дякуємо всім тим, хто допомагає нам все це оплачувати. Вантажівки та запчастини, фарбу та інструменти, тенти та гуму. Вам.
І дякуємо нашій команді, яка по вуха в мастилі та фарбі, зриваючи нігті і пришибаючи пальці день за днем ​​працює і допомагає армії. Хлопці, респект.

Продовжуємо завтра наступні два приїдуть до Києва.

Допомагай Справі Громад допомагати військовим:
– копійчиною: https://spgr.org.ua/uk/donate/#a1
– копійчиною в обмін на сувенір: https://shop.spgr.org.ua
– діями:
–> дивіться наші відео на YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJOHeI0n9GlZONrhyk5bc0g (нам потрібні перегляди, щоб Google став спонсором нашої перемоги :=)) )
–> дізнайтесь більше про цей проект: https://spgr.org.ua/uk/portfolio-items/vantazhivky/

Поширити

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну