Мі-мі-мішна історія…

Підтримати проєкти
Головна/Вантажівки/Мі-мі-мішна історія…

19 Вересня 2022 року

Було-стало у виконанні сім’ї Петро Порошенко, мі-мі-мішна історія.
Лафет став на маршрут Польща-Україна, перевозитиме вантажівки Leyland DAF, які ми з вами купуємо для ЗСУ.
Ми чесно очікували, що будуть проблеми з ремонтом та відновленням вантажівок, все ж таки вони “у віці”.  Але виявилось, що реальні проблеми зовсім інші.
По-перше, на кордоні пекельне пекло.  І перетягувати вантажівки з Польщі до України це квест, бо перевізники заламують за 100 км перекидання несусвітні гроші.  І ні, звинуватити їх складно – зараз черги для фур на кордоні 3-4 дні, це простій водіїв і ось це все.  Ок, тягатимемо лафетом і всіма попутними фурами, які дають прийнятні ціни.  До речі, якщо у когось є порожня фура з Європи до України – готові підвантажувати.
По-друге, проблема із гумою для вантажівок.  Технічну частину машин ми вже досконало вивчили, стан терпимий і ремонтуються вони спритно.  А от перевзути треба, бо 10 років на майданчику зберігання хитають будь-яку гуму.  Комплект шин на вантажівку (із запаскою) – 60 000 гривень.  А вантажівок дві сотні.
Ох.

Допомагай Справі Громад допомагати військовим:
– копійчиною: https://spgr.org.ua/uk/donate/#a1
– копійчиною в обмін на сувенір: https://shop.spgr.org.ua
– діями:
–> дивіться наші відео на YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJOHeI0n9GlZONrhyk5bc0g (нам потрібні перегляди, щоб Google став спонсором нашої перемоги :=)) )
–> дізнайтесь більше про цей проект: https://spgr.org.ua/uk/portfolio-items/vantazhivky/

Поширити

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну