Дуже складний і необхідний проект

Підтримати проєкти
Головна/БПЛА POSEIDON/Дуже складний і необхідний проект

17 Вересня 2022 року

Пташки величезні, але слухняні. З оптикою та технологіями, які дозволяють бачити на десяток кілометрів за лінію, вдень та вночі. Особливо вночі.
Це дуже складний і необхідний проект. Це десятки великих БПЛА на службі біля артилерійської розвідки. З правильними технологіями боротьби з РЕБ, з інтеграцією до системи управління боєм. Комплекс, який місяць тому передали до ДШВ, вже має на своєму рахунку десятки підтверджених знищених цілей.
І це проект не “минулий”. Ми отримали два нові комплекси, які сплатили на початку серпня. Петро Порошенко і ви разом. А замовлено у нас 10 комплексів. 10 – десять. Це три з лишком мільйони євро, а сплачено зараз лише за 3 комплекси. Сім комплексів ще попереду.
Давайте про важливе тепер.
Ну, в сенсі – те, що вище описано важливо, звичайно ж. Але важливішим є те, що до кінця року ми зможемо повністю укомплектувати бригаду розвідки такими птахами. Бригаду, яка працює на користь усього фронту, всієї лінії. І працює з усією артою, яка 24/7 кришить на дрібні шматочки наших ворогів. І під цей проект уже виділено навчальний центр, який не лише готуватиме пілотів цієї бригади. У центрі буде служба аналізу застосування, аналізу помилок пілотів, обслуговування та обслуговування. Куди простіше “купив, передав, фотозвіт, забув”. Ми хочемо створити цей проект “під ключ”.
Потрібно напружитись. Це кажуть та пишуть усі. Це і без слів. Це писалося вже сотні разів. Але цей проект реально може глобально допомогти всьому фронту, наші з вами гроші реально можуть відчутно наблизити перемогу.
І так, репости, лайки та коментарі – вони теж допомагають. Це перевірено.

Допомагай Справі Громад допомагати військовим:
– копійчиною: https://spgr.org.ua/uk/donate/#a1
– копійчиною в обмін на сувенір: https://shop.spgr.org.ua
– діями:
–> дивіться наші відео на YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJOHeI0n9GlZONrhyk5bc0g (нам потрібні перегляди, щоб Google став спонсором нашої перемоги :=)) )
–> дізнайтесь більше про цей проект: https://spgr.org.ua/uk/portfolio-items/bpla-litak-poseidon-mkii/

Categories: БПЛА POSEIDON

Поширити

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну