Ми любимо модні проекти, але…

Спонсорувати

Почалася осінь та почалися дощі.
Липучий глинистий бруд буде кілограмами обтяжувати берці, ніякі мембрани і гортекси не витримають навантаження і почнуть пропускати воду всередину, тиждень так… і привіт траншейна хвороба.  Погуглить, неприємна штука.
А потім ще сильніше похолодає.  Воно і зараз не айс, 8-9 градусів стабільно вночі і холод усередині тіла накопичується.  Холонеш, кутаєшся, мрієш про ще одну фліску, потихеньку остигаєш і отупіваєш.  А ви знаєте, що в самому теплому морі (мова про 26 градусів у воді) можна замерзнути на смерть і потонути через судом у м’язах? Термодинаміка, вона така… Дайвери знають.  Але занурення на 30-40 хвилин, а у “секреті” сидіти кілька годин.  І ти… затихаєш.
Після цього будуть морози і тут взагалі пекло.
Ми любимо модні проекти, красиві та технологічні, унікальні та розумні. Але це наші внутрішні почуття. А набагато більше ми любимо наших військових.  І якщо є завдання їх зігріти, якщо є завдання висушити їхнє взуття – ми закуповуватимемо сотні та сотні буржуйок.  Що, власне, ми почали робити.  І сотня гривень – допоможе.  І лайк – допоможе.  І репост – допоможе.  І буде тепло.

Допомагай Справі Громад допомагати військовим:
– копійчиною: https://spgr.org.ua/uk/donate/#a1
– копійчиною в обмін на сувенір: https://shop.spgr.org.ua
– діями:
–> дивіться наші відео на YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJOHeI0n9GlZONrhyk5bc0g (нам потрібні перегляди, щоб Google став спонсором нашої перемоги :=)) )
–> дізнайтесь більше про цей проект: https://spgr.org.ua/uk/portfolio-items/radiostantsii-ta-ratsii/

Published On: 12 Вересня 2022Categories: Буржуйки
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну