І ми зараз усе це шукаємо

Спонсорувати

Красиві фото для привернення уваги. Ну, так, це навігатори, з прошитими вже одразу картами всіма необхідними і дуже зручна та важлива штука. Слухайте, ну от ми це таке вже показували і писали. Можна написати гарний допис. Можна написати про те, що на фотках 370656 гривень, ваших гривень. І про те, що навігатори на рівні командирів рота. Оце все можна написати. Але ми про інше.
Нині формується багато нових батальйонів. Нині формується багато нових бригад. Нині формуються цілі види військ! А забезпечення не встигне. Ну от не встигне, яких би зусиль не докладали до МО, як би не допомагали союзники – не встигне. І ми спеціально зараз утримаємося від коментарів щодо МО, а просто констатуємо – не встигнуть. І що далі? Зупинити формування бригад? Риторичне питання…
І ось нас просять взяти шефство над новим підрозділом. Не над ротою. Не треба батальйоном. Над бригадою! Юрію Бірюкову старший штаб так і написав: “Юро, еб@ть, знову ви, допоможіть.”
Потрібно все. І ми зараз усе це шукаємо. Бригадного розміру кількість. Сотні рацій. Багато десятків комп’ютерів та планшетів, навігатори та старлінки, вантажівки та пікапи, лазні та буржуйки. Це багато десятків мільйонів гривень. І ми задихаємось. Ми купили навігатори, вже отримали рахунок на рації, ми ремонтуємо вантажівки, ми вже веземо з виробництва першу партію буржуйок. Але велика частина всього – у борг, на виплат, в кредит. Але…
Але наша втома та жертви це лише слабка тінь тієї втоми та жертв, яка в армії. Це потрібно зрозуміти та прийняти. Інакше можна збожеволіти. А зараз – не час.
Потрібна допомога. грошима. Лайки. Репостами. Коментарями. Ворущінням знайомих. Усього світу.

Допомагай Справі Громад допомагати військовим:
– копійчиною: https://spgr.org.ua/uk/donate/#a1
– копійчиною в обмін на сувенір: https://shop.spgr.org.ua
– діями:
–> дивіться наші відео на YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJOHeI0n9GlZONrhyk5bc0g (нам потрібні перегляди, щоб Google став спонсором нашої перемоги :=)) )
–> дізнайтесь більше про цей проект: https://spgr.org.ua/portfolio-items/rechove-zabezpechennia-pidrozdiliv/

Published On: 7 Вересня 2022Categories: Оргтехніка, Радіостанції
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну