Вввваааау, які громадини

Підтримати проєкти
Головна/Броньовики/Вввваааау, які громадини

12 Серпня 2022 року

Амбасадор Справи Громад, Юрій Бірюков поділився своїми враженнями від поїздки, присвяченій передачі військовим броньовиків MLS Shield та іншого цінного майна:
“Стан, який можна було б назвати “спустошенням”, але це ще й суміш втоми після 2 діб за кермом та щастя від виконаної роботи. Ну… і трошки сум.
У броньовиків MLS SHIELD дуже дивна властивість – розмір не відчувається на фото, міць не відчувається на фото. Я не жартую, я це на своїй шкурі відчув у момент першої зустрічі з ними на заводі. За фотографіями – ну оок, дуже великий позашляховик. Насправді – вввваааау, які громадини! І ось це було вчора з бійцями десантного батальйону. Адже, звичайно, я їм скидав фотки, ми разом обговорювали сторінки технічної документації, я показував відео – все це було. Але коли на майданчик почали заходити ці Годзили… Мурашки по шкірі? Волосся дибки? Водія, очі що перетворювалися на блюдця? Так ось це я не можу просто зараз слова підібрати, все було ще крутіше.
Чотири місяці та 11 днів – рівно стільки ми вели цей проект від першого контакту з продавцем і до вчорашнього дня. Сотні телефонних дзвінків, години переговорів, години відеоконференцій, коли нам по міліметру показували кожну машину, два місяці очікування італійської експортної ліцензії, два тижні очікування польської транзитної ліцензії, судорожні нічні ривки по 1-2 машини від кордону до Києва… довгий та кайфовий проект вартістю трохи менше ніж 100 000 000 гривень. Без половини суми від Петра Порошенка – неможливо. Без другої половини від вас – неможливо. Всі разом.
Сьогодні ми видихаємо, а завтра… йой, а завтра буде підписано договір на ще більш масштабний проект. Він не про бронетехніку, а про інші методи знищення окупантів. Впораємося?”

Допомагай Справі Громад допомагати військовим:
– копійчиною: https://spgr.org.ua/uk/donate/#a1
– копійчиною в обмін на сувенір: https://shop.spgr.org.ua
– діями:
–> дивіться наші відео на YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJOHeI0n9GlZONrhyk5bc0g (нам потрібні перегляди, щоб Google став спонсором нашої перемоги :=)) )
–> дізнайтесь більше про цей проект: https://spgr.org.ua/shields/

Поширити

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну