Бійці щось просять, волонтери збирають гроші, роблять звіти…

Спонсорувати
Головна/Допомога армії/Зв’язок та оргтехніка/Радіостанції/Бійці щось просять, волонтери збирають гроші, роблять звіти…

Зазвичай Олексій Петров каже: “За це зараз можуть орден дати”. Це він про чергову дорогу коробочку для зв’язку, не так важливо яку, бо всі вони в дефіциті.
Про орден звичайно смішно, а коробочок 6 штук роздобули.
Тут така штука, хлопці. Бійці щось просять, волонтери збирають гроші, роблять звіти, донаторам це подобається і вони в міру сил і можливостей довіряють ще гроші.
Такий кругообіг.
І якщо фотозвіт не викликав “відгук”, але грошей збереш менше, ніж витратив, купити надалі зможеш менше і так воно й загасає. Але… це якось усе надто утилітарно, цинічно та приземлено.
Ось ці 6 коробочок – вони “відгук” у аудиторії викличуть?
Якісь зелені бокси, дроти та антени. Воно навіть нам візуально – ніяк. Ось тільки ці коробочки, ось тільки ці коробочки…
Це ретранслятор для радіостанцій. З їхньою допомогою не просто “далі чути”. Це управління боєм, це накази та рапорти, це команди та дані – на багато кілометрів далі. І коли нас просять їх знайти, ми ж думаємо про відгук.
Ми думаємо про те, що вони потрібні. Вкрай. Сильно. Вкрай сильно. Потрібні керувати боєм, координації вивезення поранених, команди на підвезення боєприпасів. А те, що ці 6 коробочок коштували 840 000 гривень. Ух. Але ж ми їх купили.
Наступного тижня підуть у війська і зв’язок стане кращим

Допомагай Справі Громад допомагати військовим:
– копійчиною: https://spgr.org.ua/uk/donate/#a1
– копійчиною в обмін на сувенір: https://shop.spgr.org.ua
– діями:
–> дивіться наші відео на YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJOHeI0n9GlZONrhyk5bc0g (нам потрібні перегляди, щоб Google став спонсором нашої перемоги :=)) )
–> дізнайтесь більше про цей проект: https://https://spgr.org.ua/uk/portfolio-items/radiostantsii-ta-ratsii/

Published On: 23 Липня 2022Categories: Радіостанції
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну