Потрібна МФУ формату А3 військовим? Потрібна, звісно!

Спонсорувати
Головна/Оргтехніка, ОСНАЩЕННЯ ТА ОБМУНДИРУВАННЯ, Радіостанції/Потрібна МФУ формату А3 військовим? Потрібна, звісно!

У нас, так вже склалося, немає внутрішнього поділу проектів на “важливі” та “не дуже важливі”. Немає поділу підшефних на “це свої” та “нехай почекають”. Всі наші підшефні важливі, всі важливі запити.
Так, ми перевіряємо адекватність запиту. Так, ми перевіряємо доступність на складах МО (дуже й дуже часто зампотили не морочаться з написанням папірців). А після цих простих перевірок ми діємо за планом: знайти запитуване – знайти гроші – закупити – відправити.
Чи потрібна МФУ формату А3? Значить, потрібна! Потрібні радіостанції в машини роз’їзних екіпажів? Значить, потрібні. І намети, і радіомости, і хімія для автослужби, і ще скільки там позицій на загальну суму відправки більше 400 000 гривень.
Це “зайці”, наші підшефні з півдня країни. Які сидять на горбках, уважно слухають вухами, а у разі тривоги – лапами так, по кнопці “повітряна тривога”. Скільки життя врятовано ними? Скільки крилатих ракет не принесли смерть, будучи вчасно поміченими та знищеними?
То є різниця “важливі” підшефні чи “не дуже”? Для нас – ні. Ми допомагаємо і десантним бригадам, і радіолокаційним ротам.

Допомагай Справі Громад допомагати військовим:
– копійчиною: https://spgr.org.ua/uk/donate/#a1
– копійчиною в обмін на сувенір: https://shop.spgr.org.ua
– діями:
–> дивіться наші відео на YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJOHeI0n9GlZONrhyk5bc0g (нам потрібні перегляди, щоб Google став спонсором нашої перемоги :=)) )
–> дізнайтесь більше про цей проект: https://https://spgr.org.ua/uk/portfolio-items/orhtekhnika/

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну