У нас запрацював конвеєр з вантажівок

Спонсорувати
Головна/Допомога армії/Автомобілі для армії/Вантажівки/У нас запрацював конвеєр з вантажівок

У нас запрацював конвеєр по вантажівках. Кожні два дні чергова пара прибуває з Англії до Польщі, кожні два дні чергова пара перебирається через кордон, кожні два дні чергові два прибувають до Києва і йдуть на СТО. Все це паралельно, запрацював уже повністю логістичний механізм.
І все було струнко, все було спокійно, поки на базу не приїхала вантажівка-маніпулятор. А тут чоловіки… і кран… і погратись. Ні, з важливим виглядом, вони звичайно ж не грали – це називалося “треба перевірити”. Ага, так-так, перевірити. Хлопчаки! Страшно уявити, що тут почнеться якщо ми привеземо екскаватор. Пісочницю на паркінгу влаштують? А? Хто у дитинстві не грав із екскаватором? ?
А якщо серйозно, то… кількість дзвінків від командирів та зампотилів почала нас лякати. Не просять коліматорів, ні. Не просять тепловізори, ні. І навіть не дуже просять пікапи. ДУЖЕ просять вантажівки. Бо правильні командири та зампотили. Корупцією бентежать, всяке замість цього пропонують. Одні – шматок російського танка, інші – шматок російського танка та шматок російського танкіста (танки різні, я перевірив). А допомогти хочеться всім та й без подарунків.
Оплачено 28. Всього замовлено 42. Треба ще сплатити 42 – 28 = 14. А це багато грошей плюс ще доставка з Англії

Допомагай Справі Громад допомагати військовим:
– копійчиною: https://spgr.org.ua/uk/donate/#a1
– копійчиною в обмін на сувенір: https://shop.spgr.org.ua
– діями:
–> дивіться наші відео на YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJOHeI0n9GlZONrhyk5bc0g (нам потрібні перегляди, щоб Google став спонсором нашої перемоги :=)) )
–> дізнайтесь більше про цей проект: https://https://spgr.org.ua/uk/portfolio-items/vantazhivky/

Published On: 18 Липня 2022Categories: Вантажівки
294547447 3248366308765497 4237965391078292438 n
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну