Цих підопічних щиро обожнюємо…

Спонсорувати

Цих підопічних щиро обожнюємо, між собою лагідно називаючи їх “зайцями”. Вони з такими довгими вухами стоять на сторожі, а щойно щось бачать чи щось чують – одразу барабанять сигнально, оголошуючи по регіону повітряну тривогу. Уявіть картинку та посміхніться. Вони – зайці!
А тепер подумайте про те, що вони своїми сигналами врятували сотні чи тисячі життів тих, хто почувши про повітряну тривогу не знехтував цим сигналом і перебував у укритті.
Зайці-рятувальники!
На початку вторгнення штат різко збільшився до “війни”, привезли багато нових бійців і фахівців. А одяг їм дали… від чого було, те й дали. Була на складі форма плавскладу ВМС – її й видали, хоча цей підрозділ до флоту стосунку не має. А галочку поставили “видано”? Поставили! Ось тепер так і ходіть. Дуже демаскуюча форма, ось ми і вирішили їх привести до наземного вигляду.
А ще, зайцям потрібне різне, включаючи чотириколісне. Вони скромні зайці, вони скромно питають. Ненав’язливо. І самі креативно належать до процесу фотографування звітів про волонтерку.
І ми продовжимо їм допомагати. Адже вони – зайці!
PS За зведеннями російської ГШ їх уже чотири рази розбомбили та знищили, я зараз не жартую. І це у синій формі демаскуюій формі! А в новій, більш підходящій, вони взагалі ворогам будуть непомітні!

Published On: 23 Червня 2022Categories: ОСНАЩЕННЯ ТА ОБМУНДИРУВАННЯ
289454383 3229006544034807 5996491997994045663 n1
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну