Вантажі в один регіон, але абсолютно різні по суті підрозділи

Спонсорувати
Головна/Бронежилети, ОСНАЩЕННЯ ТА ОБМУНДИРУВАННЯ, Шоломи/Вантажі в один регіон, але абсолютно різні по суті підрозділи

Вантажі в один регіон, але абсолютно різні по суті підрозділи. Якщо одні “публічні”, що готуються до штурмових дій та звільнення нашої землі, то другі – абсолютно “закриті”, про які не розкажеш і не покажеш. І ті, й інші – наші захисники. І ті, й інші потребують допомоги.
Їм потрібні морозильні скрині, щоб замовляти та отримувати від постачальників хоч скількись свіжого м’яса та намагатися якось урізноманітнити меню від постійної тушонки. Їм потрібні польові газові плитки з балонами – у кожну бойову машину. Поки що є можливість заправляти – багаторазові, а потім, у полях – одноразові балончики. Літо? Жарко? Воно дуже скоро пройде, а коли штурмова рота може попити гарячу каву або чай, не розпалюючи багаття – адже ви взимку теж вранці п’єте щось гаряче? Чи потрібне штурмовикам екіпірування та спорядження, рюкзаки для РПГ та РПС для боєкомплекту? Ми уникаємо “роботи” з екіпіруванням, але цей штурмовий батальйон окрема історія величезного проекту. Про нього ще буде багато розказано. Все це потрібно, все це на фото.
Там ще багато чого. Там ті речі, які начебто і без пафосу, але… 1000 комплектів білизни… Так, у тилу, так, де Нова пошта чи магазин, так, у армійців зарплата – за таких раскладів самі-самі. Ось тільки практично кожна десантна бригада вже рік на фронті без ротацій, вони три місяці у постійному пеклі постійного бою. Там не до крамниці. Та й який магазин у районі Долини чи Лиману… І ми веземо і це.
Окрема історія з бронежилетами та касками для “закритого” підрозділу. Ні-ні, їм видали. Видали ще на початку квітня, щось яскраво-синьо-дивно-гуманітарне. Галочка у графі стоїть, завдання виконане. Ось лише там м’який кевлар без плит. У сенсі – зовсім.
Хлопці роблять ахову роботу, це не просто слова, але дуже тиху і закриту – без єдиного стрілецького пострілу. І сидять вони не в другій чи третій, вони в лісочку першої лінії, в поспіху викопаному бліндажику, скрізь. З невеликими кейсами та морем будь-якої електроніки. За ними ведуть полювання! Всім спектром, усіма калібрами, артою та авіацією. То чи потрібні їм броніки та каски? Так, ми також так вирішили.
Разом, довкола бігом, на фото три з лишком мільйони гривень. Акти приймання-передачі, число, печатка, підпис.
Старими резервами, за допомогою Петра Порошенка, ранніми закупівлями, у борг та з поверненням – ми закрили частину потреб. Лише частина. І ми зараз видихнулися, резервів більше нема, запасів більше немає. Ми амбітно і відповідально взялися за дуже серйозні та дуже важливі закупівлі, просто розуміючи очевидне для нас – якщо не ми, то щось яскраво-синьо-дивно-гуманітарне. Якщо не ми, то гарячої кави вранці не буде. Якщо не ми, то…
Ми знаємо стан сімейних бюджетів, економіки країни, загальної втоми від усього та тотальної депресії. Але ми просимо вас про допомогу. грошима. Лайками та коментарями. Поширення наших дописів. Всі разом, все в скарбничку, все для нашої спільної справи.
Давайте спробуємо, давайте напружимось.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну