Фотографії кавоварок звичайно для привернення уваги…

Спонсорувати
Головна/Допомога армії/Автомобілі для армії/Броньовики/Фотографії кавоварок звичайно для привернення уваги…

Фотографії кавоварок звичайно для привернення уваги, про них трохи докладніше буде в кінці посту. Ми зараз не про них. Ми про купівлю дуже серйозних імпортних товарів виключно мілітарного спрямування.
Ми ж ось реально часто обговорюємо повільність нашого МО з постачання “важкого”, бурчимо на партнерів з відправки “важкого”, але кухню поставок “важкого” не до кінця розуміємо.
Фонд Порошенка та ГО “Справа Громад” дуже скоро оголосять про дуже специфічну купівлю дуже “важких” речей. І контракт почали готувати 6 квітня! І з того часу триває процес оформлення експортних документів. Два місяці. Один папір. Два місяці. Один папір. І ні, не з нашого боку – МО реально свою частину роботи виконало досить оперативно.
Ми чекаємо, ми не можемо показати, ми не можемо збирати гроші, ми не можемо готувати доставку – над-жорстка вимога постачальника про збереження конфіденційності постачання до моменту відвантаження із заводу зв’язує руки. Товар давно готовий, він потрібний і важливий. Підключені посольства та консульства, аташе та дипломати, але.
Ми чекаємо. Незабаром. Питання виключно в європейській бюрократії, якщо встановлено 5 робочих днів, то документ буде готовий рівно через 5 робочих днів. Ні, ніхто не затримує – рівно вчасно все і дають. Нам залишився останній папір. Ми чекаємо. Незабаром.
Так, а про кавоварку це дуже мило.
Ми ж оголосили, що вся бронетехніка у нас буде обов’язково з джерелом бадьорості. Ми маємо три броньовані Mercedes з проекту опто-електронної розвідки “Локі” – нам надіслали три кавоварки з Фінляндії. У нас ось будуть одинадцять… ще інших… машин – нам прислали одинадцять кавомашин з Іспанії, за що Михайлу величезне спасибі!
Ми чекаємо. Незабаром.

Published On: 13 Червня 2022Categories: Броньовики
288223975 3221844974750964 2019108199299671468 n1
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну