12 вантажівок…. здається ця цифра нас переслідує. Оплатили аванс. Завдяки вам!

Спонсорувати
Головна/Допомога армії/Автомобілі для армії/Вантажівки/12 вантажівок…. здається ця цифра нас переслідує. Оплатили аванс. Завдяки вам!
Спочатку радісна новина, вона на картинці.
Вчора ми заплатили аванс за перші 12 вантажівок для ЗСУ. Ми трохи пізніше про це напишемо, нижче прочитайте.
Потім ще одна радісна новина – вчора ми привезли моєму старому та близькому приятелеві пікап та БПЛА з тепловізором. Він старший офіцер батареї САУ 2С1, тепер їм буде легше ганяти за дрібними завданнями (на пікапі) та коригувати вогонь своєї батареї вдень та вночі (БПЛА).
І ось тут давайте докладніше…
Ми читаємо у стрічках месенджерів стогін з приводу військових подій та новин останніх днів. Так, новини часом сумні, але здається хтось забув події перших двох тижнів війни, коли ми втрачали контроль над значно більшою територією. А потім цей контроль успішно відновлювали. Я читаю у стрічці стогін про те, що західна допомога йде на фронт надто повільно. Як ті, що пишуть це моніторять я не знаю – я ось приїжджаю до приятеля і спостерігаю повну батарею (6 машин) повного дивізіону (18 машин). І всі Гвоздики – не українського зберігання. А, так, ще і з гарним запасом боєприпасів.
І ось там на батареї ми побачили головну проблему.
Бійці одягнені та взуті – немає проблем. Бійці з касками та брониками (щось своє, щось ми вже привозили, щось інші волонтери, щось дало МО) – немає проблем. У бійців є пара волонтерських та своїх джипів, ми пригнали пікап – немає проблем. Є маленькі дрони, ми привезли розкішний Autel – немає проблем.
Але. На. Весь. Дивізіон. Тільки. Один. Вантажівка. Крапка.
Ми хочемо перемог, ми хочемо бачити відео успішних вражень техніки та живої сили супротивника -> для цього потрібно працювати арті -> для цього потрібно постійно підвозити боєприпаси -> для цього потрібні вантажівки.
А вантажівок немає і весь ланцюжок зруйнований. Все! Всім дякую! Всі вільні! Нема снарядів! Нема роботи арти! Нема поразки супротивника! Немає відео! І все це – через один елемент ланцюжка.
Потреба нашої армії у таких вантажівках – багато тисяч. Це робочі віслючки, які вносять колосальний внесок у нашу майбутню перемогу, а їх водії не менші герої, ніж найкласніші хлопці із найкрутішого загону ССО.
Так ось, учора ми заплатили 50% аванс за перші 12 вантажівок – три з половиною мільйони гривень. Половину суми сплатив Фонд Порошенка, другу половину зібрали ми з ВАШОЮ допомогою. Вантажівки вже сьогодні почали готувати до відвантаження до України.
Ми хочемо смерті окупантам? Ми хочемо звільнення нашої країни? ДОПОМОЖІТЬ армії!
  • Бійці, злі та навчені, одягнені та взуті – є.
  • Техніка, потужна та смертоносна – є.
  • Боєприпаси – є.
  • Вантажівок – ні!  У цій точці ми можемо допомогти!
Ми знайшли де купити, нам допомогли з технічною інспекцією, вже вирішено питання з доставкою. Тільки купити треба.
Published On: 27 Травня 2022Categories: Автомобілі для армії, Вантажівки
284283895 3208314122770716 3028274424813309379 n 3208314129437382
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ

Схожі публікації

На головну