НАШІ ПРІОРІТЕТИ
2020-05-22 19:18:37
Останній пост: Владислав Кузнецов 1 місяць тому

Ви часто ставите питання: "а які наші пріорітети в роботі?" Ок, давайте визначимося! ТУТ! Візьми і запропонуй найважливіші напрямки роботи ГО (2-3-4) і пропозиції проектів (кейсів), які можуть бути доречними для ефективного п

5
Коментарі
Ольга Ярош
2019-09-20 11:19:07

Пропоную: проводити просвітні заходи стосовно виборів, пояснювати різницю між виборами Президента, виборами кандидатів до Верховної ради, виборами кандидатів до місцевих органів влади.

Як показав досвід останніх виборів, громадяни (в своїй більшості) не розуміють, які вимоги ставляться до президента, уряду, парламенту, які функції на них покладено, за що вони відповідають, що є в їхній компетенції, як вони можуть діяти, щоб виконати вимоги суспільства, а чого не мають права робити. Відповідно, немає розуміння, за кого є доцільним голосувати (голосують за принципом "Проголосую за місцевого, він нам в школі ремонт зробив, а як виберемо до Ради, то ще в дворі асфальт прокладе").

Отже, вважаю, що така просвітня діяльність є одним із найважливіших напрямків роботи ГО "Справа громад". На мою думку, необхідно наповнити інформаціний простір постами, лекціями, листівками, квестами, вікторинами, відеороликами соціальної реклами та іншим матеріалом, який би відрізнявся за стилем та був чітко спрямований на певну цільову аудиторію.

Владислав Кузнецов
2020-05-22 19:18:37

Первое. Нужно Привести в порядок сайт Партии. Мне 49 лет. Я в этом профессионал, но все сделано на ОТЪЕБИСЬ.

Дальше. Телевидение.
Ну надо Поженить Телевидение и Интернет, а иначе как? Зеленский набрал только потому что Лил на два Канала Телеграмм и Фейсбук.
Как лох, Зеленский покупал ДОРОГО и без системы.
А теперь СЮДА, если сайт модерируется не Лохами, а хоть немного порядочными Людьми, потому что даты меня БЕНТЕЖАТЬ, напишите

на [email protected] , в теме письма поставьте СВОЙ ЧУЖОЙ, все исправим, всё будет Хорошо. Но так НЕЛЬЗЯ.
Давайте любить Украину, а не гасить её.
С Уважением, Кузнецов Владислав Юрьевич.

Андрій Бєлкін
2019-11-14 10:28:17

Більш єфективніше це буде на тв у вигляді коротенької реклами на весь єкран: презедент відповідае 1-за оборону , 2-за зовнішню політику, 3- за дотримання конституції і т.д.

Оксана Погомій
2019-09-19 10:52:19

Пропоную- почати навчання людей по виборчому законодавству на місцевих рівнях щоб потім вони могли працювати членами ДВК. Чим раніше почнемо тим підготовленішими будемо на місцевих виборах. Бо "чомусь" думаю шо ти списки шо були у партії вже не будуть дійсними.

Михайло Пурнинь
2020-03-22 11:04:19

Чи це ресурс взагалі живий? Які є ідеї до його пожвавлення?