Банно-пральні комплекси

для наших військових

Чистота - запорука здоров'я наших бійців!

Wesprzeć
Банно-пральні комплекси2022-09-15T11:54:06+03:00

Подаруй віськовому мінімальний комфорт - прийняти душ і випрати речі!

Ми, громадяни, зранку встаємо, приймаємо душ, перемо речі і робимо купу інших побутових справ, на які навіть не звертаємо особливої уваги, бо для нас, це звичайна буденність! Вони, військові, коли знаходяться у полях, лісах, на жаль не мають таких розкошів повсякденного життя. І душ вони можуть прийняти раз на місяць і одяг випрати так само - раз на місяць... а ви знаєте наскільки швидко одяг брудниться у полі під час викопування оборонних споруд чи бойових виходів? Помитись, випратись - це ціла проблема для наших військових, яку ми, громадяни, здатні цілком просто вирішити! Справа Громад робить бано-пральні комплекси. Це такі битівки, в яких є котел, душові кабіни, пральні і сушарні машинки. Такий комплекс чіпляється до вантажівки і їздить між позиціями аби як умога більше збройників мало можливість банально прийняти душ!

0
Передано
Wesprzeć

Наша робота знайти, організувати, логістику. Важка, проте й не найголовніша частина завдання. В основному завданні сподіваємося на Вас, Громадяни! Кожні 10 гривень або 200 злотих, 50 доларів, або 100 фунтів. Кожна копійка, перерахована вами дарує другий шанс нашим військовим! ВИ – СУПЕР-ГЕРОЇ!

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Здобуваймо перемогу разом!

Ми – у дорогу. А дорогою радітимемо за Херсон.

listopad 11th 2022|

Треба хоч на п'ять хвилин відволіктися від перегляду найрадісніших відео з Херсона, адже у нас ще надто багато нашої землі треба звільняти.  Треба виконувати наші завдання, треба зібратись і продовжувати! Так ось, рутина.  Нудне навіть

Ми про лазні…

listopad 1st 2022|

Хтось у ФБ збирає на тепловізори для бійців, хтось на пікапи для бійців, хтось збирає

Na głównym
Go to Top