Заява СПГР

22 березня 2021 року - 15:06

Во субботу, чуть не плача… (с) або лист до Подоляка та йому подібних.

Ми, ГО «Справа Громад», без жодного подиву дізналися, що ОПа вирішила вважати нас організаторами (чи співорганізаторами) суботньої акції протесту. Тенденція, одначе – в будь-якому громадському обуренні посіпаки Зеленського почали бачити наше скромне невеличке товариство – kurwa, боїтеся?

Правильно – влада, яка вчиняє державну зраду (Подоляк, Ви теж чекаєте кіно від Bellingcat?)… влада, яка безсоромно вбиває громадян бездіяльністю і тупістю під час пандемії… влада, яка перетворила крадійство в конвеєр… така влада має боятися.

Тільки не ГО «Справа Громад», а великої кількості адекватних громадян України. І коли ці громадяни вийдуть на вулицю - організаторів не буде, як не було їх 1 грудня 2013 року (гугл в поміч, пане Подоляк). А щодо минулої суботи, то ми не були серед організаторів – чого не було, того не було. Це справедливо.

Будь-які спроби навісити на нас чужі справи ми сприймаємо дуже просто – у когось на Банковій параноя. Нагадаємо, що цей медичний діагноз передбачає ідеї рівня «маячня» і, як наслідок, негативні емоції щодо оточуючих: образи, ворожість, патологічні ревнощі. Крім того, параноя – це манія величі і нездатність сприймати критику та адекватно оцінювати себе.

Пане Подоляк, Ви (чи Ваш шеф) маєте знати, що хворим на параною притаманна манія переслідування. Це коли Потерпілий переконаний, що йому хтось намагається нашкодити. Як вважають лікарі, параноїки мучаються підозрами, схильні бачити у випадкових подіях плани ворогів і вибудовують складні теорії змов. До слова, коли Ви нарешті знайдете візитку Порошенка? Для повноти діагнозу бракує лише її.

Разом із тим, пане Подоляк, нас не здивувало, як швидко ОПа нарахувала 2 (ДВА!) мільйони гривень за чистку фасаду Банкової – хист пилити бабло на рівному місті «слуги» вивели на рівень безумовних рефлексів. Чого ж дивуватися, якщо Зеленський спершу перетворив в ОПу президентське крісло, то потім і вся країна опинилася в ОПі.

Коли ГО «Справа Громад» буде організовувати якісь акції, ми повідомимо про це в установленому законом порядку.

Фрази «з повагою…» не буде.

ГО «Справа Громад».