Замість одної - три

04 серпня 2021 року - 10:32

Ворожий снайпер знешкодив одну камеру, а ми додамо троє «очей» нашим бійцям. І легендарна 10-ка продовжить ще більш затято бити ворога.

Бійці 10-ої ОГШБр передали нам збиту снайпером камеру із комплекту відеоспостереження, який ми нещодавно привозили у бригаду. За допомогою цих камер наші солдати спостерігають, знаходять і знешкоджують снайперські групи, які виходять на полювання за нашими воїнами. 

Ми вирішили, що на кожну камеру, яку ворог буде намагатися збити, на фронті будуть три — вашими і нашими зусиллями. Як у того дракона — коли відрубають одну голову, виростають три і б’ють ворога. Уже найближчим часом ми передамо камери нашим бійцям. 

Із 27 травня ГО Справа Громад, ГО "Res_Publica. Брати по Зброї" , Фонд Порошенка разом із нашими партнерами по фракції Європейська Солідарність  забезпечують наших воїнів системами відеоспостереження, камерами із далеким зором, приборами нічного бачення, батальйонними, бригадними пунктами спостереження. Спільно ми повністю забезпечили комплексами відеоспостереження 10-ту ОГШБр та продовжуємо оснащувати 72 ОМБр імені Чорних Запорожців. Будуть облаштовані найгарячіші точки у Зайцево, Шумах, Авдіївці.. 

Продовжуємо спільну роботу по забезпеченню наших воїнів, наших бригад ефективним спостереженням.