ЗахисТИ Україну - зупини переворот

30 листопада 2021 року - 11:53

Зеленський хоче путч.

Він лякає цим США, він анонсує заколот проти себе перед журналістами. Він хоче (ми це вже знаємо) завезти на Банкову тітушок і влаштувати бійку – Ссссанич хоче показати усім, що його ображають. Вовка хоче кривавий махач на Банковій, який зроблять підставою для ментівсько-прокурорського свавілля та масових арештів активістів і опозиції.Але…Ми проти путчу Зеленського – бєссмислєнного і бєспасщаднаго, як русскій бунт. Бо Вовкін путч, це спроба втриматися на троні. Наш протест чемний, вихований і наповнений турботою про державність. 

Наш протест – наголос: 

МИ – ГРОМАДЯНИ СВОЄЇ КРАЇНИ, ВЛАДА ЗОБОВ’ЯЗАНА НАС ЧУТИ. 

1 грудня Демсокира і РОК кличуть на Майдан. Бо:- 10 днів ультиматуму  вичерпалися, а Єрмак досі на Банковій, -Зеленський таки наївся рибного супу та істерично пресує Соколову, Бутусова і пресуватиме кожного, кого вважатиме загрозою для Його Величності, -Україна (і  це головне) потребує консолідованих зусиль, інакше ця зелена жаба пролюбить не лише усі полімери, а й країну, як таку. «Справа Громад»  чує цей заклик. 

Ми приєднуємося. 

Ми будемо 1 грудня о 19:00 на Майдані. 

Наш протест - це заклик до єднання усіх проукраїнських сил. Ми мирні люди, але нас капець як розізлили… (хто сказав «а де бронепоїзд»?).