"Євроатлантична інтеграція - здобутки та загрози"

31 серпня 2019 року - 00:00

Ще трохи - і у нас завершиться передача та зміна влади. З новим Урядом, тепер інші посадові особи відповідатимуть за євроатлантичну інтеграцію України.

У переддень цього, пропонуємо вашій увазі лекцію від Ivanna Klympush-Tsintsadze, віце-прем'єр-міністерки із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України:

"Євроатлантична інтеграція - здобутки та загрози"

Ми чітко усвідомлюємо, що євроатлантична інтеграція, як цивілізаційний вибір українського народу глибоко незрозуміла та чужа для команди чинного Президента.

Бо це - не рускій мір. «Не матрьошка,оренбурзький платок чи під водочку сельодка, не тульський пряник та парєна рєпа, не рассольник, пельмєшки та шапки із мєха. Не балалайки, медведі, застолья, раздолья,
«Аншлаг», «КВН», «Вечера в Подмосковье», «Операция Ы», «Ирония судьбы», восьме марта – цвєти, серіал «Менти», Ходорковский, Навальный, Жириновский, Шойгу, Михалков, Охлобистин, Кобзон, Расторгуев, ОРТ, НТВ, МТC» ((с) Kozak System) і навіть не тусовка в Сен-Тропе, не Свати, не Добронравов, не "Слуга Народу". Це - значно складніше та грунтовніше.

Які є наші фундаментальні здобутки на сьогодні? Які з них є незворотніми?  
 
Якими ж є наші загрози? Які з них є невідворотніми? Що може статися з нашою євроатлантичною інтеграцію за нової влади, нового Уряду?
 
Приходьте в суботу, 31.08 до відкритого офісу партії «ЄС», за адресою Лаврська, 16, де у залі "Колізей" ділитиметься досвідом пані Іванна.
 
Кількість місць - обмежена. Необхідна попередня реєстрація для участі у заході.
 https://bit.ly/2Ht1MpM