Віктор Васнецов. “Богатири”.

11 червня 2020 року - 16:44

Холст, олія, 295,3 × 446 см.  

   На полотні зображено три воїтелі - Владимир Голобородькович, Ірина Венедиктовна та Альоша Бабіков (вони є головними героями українських билин і переказів, що росказують про боротьбу ДБР і прокуратури із п'ятим Президентом України Порошенком).
Посередині на вороном коні Владимир Голобородькович. Він дивиться в далечінь з-під долоні, в одній руці тримає спис і щит, в іншій – президентська булава. Ліворуч, на білому коні, Ірина Венедиктівна, виймає із піхов кримінальне провадження, готуючись будь-якої миті кинутися в бій. Праворуч на бурому коні Альоша Бабіков тримає лук зі стрілами. Поруч зі своїми товаришами він молодий і зелений. Хоча зеленою є усе браве воїнство. На боку у Альоші Бабікова колчан, в ньому досвід роботи адвокатом Януковича. З іншого боку чи-то гуслі, чи-то балалайка.  
Трое богатирів стоять на широкій рівнині, що переходить у пагорби, напевно Київські. Присутня пригноблена життям трава і де-не-де побиті зубажінням йолкі. Богатыри вдивляються, чи не біжить десь полем яка несанкціонована корупція, чи не заховався десь  недружній їм олігарх, чи не летять косяки бариг на обрії –  не бачать нічого богатирі от і думають, чи не викликати Порошенка на допит знов? Інших думок Вікто Васнецов не передає.