В Чернівцях трапилася біда.

28 лютого 2021 року - 09:55

Рветься там, де тонко. Якби наші лікарні були оснащені системами подачі кисню, якби влада вчасно і адекватно реагувала на війни, кризи, пандемії… Ми б не писали цей текст. 

В Чернівцях трапилася біда. Подвійна біда. В палаті міської лікарні №1, «ковідного» відділення сталася пожежа. Один паціент загинув, троє – поранені. Лікарня втратила палату із чотирма ліжками, де могли б лікуватися коронавірусні хворі. І це під час чергового спалаху захворювання.

Маємо вимагати від місцевої влади терміново зробити все, щоб подібних трагедій більше не траплялося. А щодо зруйнованої палати і її обладнання – ми закликаємо усіх небайдужих відгукнутися. В рамках проекту «Ковток повітря» ми знову оголошуємо збір коштів на придбання кисневих концентраторів.

Ми вже купували апарати за ВАШІ кошти і за сприянняя Благодійного фонду Петра Порошенка. Зараз ми звертаємося до партійців і не партійців, учасників Справи Громад, симпатиків чи наших опонентів, звертаємося окремо до громади Чернівців – зараз саме той момент, коли повітря важливіше симпатій чи антипатій.

https://spgr.org.ua/nashi-proekti/Kovtok_povitrya