Тиждень Останнього Конвеєра

18 травня 2020 року - 14:34


Друзі і колеги, вітання. 

У нас стартує Тиждень Останнього Конвеєра. Ця важлива, красива і шляхетна карантинна історія добігає свого завершення. Нам лишилося надіслати 6.5 тисяч продуктових наборів. І без Вашої допомоги тут ніяк.

І ще… Нас постійно питали, чи можна потрапити на збиральний конвеєр і бажаючих було багато. Кожного разу залучалися добровольці, але зараз нам гостро бракує грошей на закупівлю продуктів. Тому ми зважилися на… обмін. Ви нам  - 1000 грн., а ми Вам гарантоване право стати частинкою Останнього Конвеєру. Усі, хто перерахує благодійну тисячу, отримають від «Справи Громад» футболку благодійника.

Так, ми знаємо, що міняти Ваші 1000 гривень на 4 години Вашої праці та футболку, це може виглядати зухвало. Але з іншого боку – за Вашу тисячу ми купуємо 5 продуктових наборів, які Ви власними руками упакуєте і напишете побажання адресату. А футболка буде пам’яттю про ВАШУ благодійність і НАШУ спільну команду.

Так, Ви можете просто перевести більше тисячі гривень просто так.

Так, Ви можете перевести гроші, але не їхати на конвеєр і просто отримаєте від нас подарунок з нагоди річниці «Справи Громад».

Так, Ви можете і зареєструватися на Останній Конвеєр, і отримати  футболку в якій і будете на нашій  акції. Багато позитивних обличч, музики, фото і стрімів  - обов’язковий бонус.

Якщо Ви хочете перевести благодійні  1000 гривень в обмін на участь в Останньому Конвеєрі, телефонуйте +38 095 853-84-57 або реєструйтеся тут:

реєстрація