STOP СВАВІЛЛЮ! 28.02 о 13:30 під ДБР

27 лютого 2020 року - 14:25

ПравоПОХОРОННА система пішла в атаку. Хтось думав, що мине? Кремлівські чорти остаточно впевнені, що їх прикриє Банкова. Наступ на все українське розгорнуто по усіх напрямках.

Ми бачимо, що кишенькове ДБР повністю кероване оточенням Зеленського. Ми бачимо, що ПРАВО нівельовано НА РІВЕНЬ ПОРТЯНКИ. Ми бачимо, що Печерський СУД став ПЕЧЕРНИМ. Тут немає Феміди, тут є закрите акціонерне товариство «БЄСПРЄДЄЛ».

Чергове ЗГВАЛТУВАННЯ ЗАКОНУ – рішення щодо примусового приводу на допит президента України Петра Порошенка. Махінації Андрія Портнова та інших фігурантів режиму Януковича підтримуються Зеленським (через його ручного керівника ОГПУ Рябошапку). Замість воювати із Путіним і захищати Україну, Зеленський навпаки воює із Україною. Не лише із Порошенком, а із українськими військовими, волонтерами, патріотами.

В Москві відкорковують шампанське – мрії Путіна нарешті здійснюються. Зеленський, їх здійснюєш ти.

КОЖЕН із нас МАЄ ПРАВО на ПРАВОСУДДЯ.

Порушення наших прав – підстава вийти і сказати STOP СВАВІЛЛЮ!

«Справа Громад» закликає вийти 28.02 (п’ятниця), о 13:30 під ДБР (вулиця Симона Петлюри, 15). Сьогодні АВТОРИТАРИЗМ прагне знищити Порошенка. Завтра він знищить будь-кого з нас. Зелені Більшовики бояться лише одного – ГРОМАДЯН. А ти громадянин чи просто населення?


Слава Україні!

Слава нації!


P.S. Робимо перекличку хто буде - заповніть реєстраційну форму нижче. Заповнена інформація конфіденційна!

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА