Справа громад заперечує звинувачення

13 січня 2021 року - 13:05

ГО «Справа громад» заперечує безпідставні звинувачення щодо будь-яких «скоординованих зусиль для маніпулювання суспільними дискусіями для стратегічної мети».

Фейсбук та Інстаграм без жодних обґрунтованих причин заблокували активістів та блогерів, що мають багатотисячну аудиторію прихильників, не практикують «скоординовану неавтентичну поведінку в регіоні», не використовують фейкові акаунти та не поширюють фальшивий контент.

Якщо називати речі своїми іменами, це є ніщо інше як спланована бот-атака, організована чинною владою.

ГО «Справа громад» пов’язує наступ на патріотичну, проукраїнську аудиторію соціальних мереж із намаганнями керівника Офісу президента Єрмака та його радника Подоляка у будь-який спосіб обмежити або взагалі заблокувати будь-яку об’єктивну критику на адресу Зеленського.

За нашими даними, подача масових необґрунтованих скарг адміністраторам соцмереж була скоординована спецслужбами України, які очолюють близькі до Зеленського люди, за командою з Офісу президента.

ГО «Справа громад» використає всі наявні можливості для оскарження таких дій і подачі відповідних апеляцій. 

Наголошуємо, що підігрівання води у теплій інформаційній ванні президента Зеленського шкідливе для адекватного сприйняття Главою держави ситуації в країні.