Село Чорний Потік

29 червня 2020 року - 13:03


Порошенко разом з командою 28 червня прибув до села Чорний Потік, щоб допомогти місцевій громаді подолати наслідки повені. Село опинилося відрізаним від цивізілації. Шкода, що представники влади так сюди і не доїхали.

Європейська солідарність точно не покине Прикарпаття в біді. ЄС разом з українцями пліч-о-пліч долатиме наслідки повені. Не дозволимо, щоб стихія чи бездіяльність влади руйнували життя українців: ані в Щасті, ані в Станиці Луганській, ані в Чорному Потоці.

Частина села самостійно, без допомоги влади, відновила електропостачання. Половина села досі живе без світла. Учора команда ЄС передала один дизель-генератор, сьогодні - привезли ще один. Вони потрібні, поки не відновиться електропостачання. Також привезли дві мотопомпи, допомогли зі спецтехнікою для ліквідації наслідків стихійного лиха, щоб негайно почати відновлення шляхів до Чорного Потоку.

На засіданні погоджувальної ради Верховної Ради ЄС поставить питання про негайне виділення коштів і зусиль, щоб відновити сполучення із Чорним Потоком і усіма селами на Прикарпатті, які все ще відрізані від світу внаслідок повені. Крім цього маємо терміново виділити фінансову допомогу тим, чиї будівлі були зруйновані під час повені — переселити чи відновити житло, надати першу фінансову підтримку.

Не залишимо українців у біді!