#Res_Publica – сила спільних дій

22 липня 2019 року - 15:25

#Res_Publica – сила спільних дій

Робота спостерігачем на виборах може видатись невдячною, виснажливою, стресовою - та ніколи не буде даремною. Демократичні процедури виборів лише тоді працюють, коли громадянам небайдужий як результат, так і процес.

Лише сама присутність спостерігача - вмотивованого активіста, а не формального партійного статиста - впливає на все, що відбувається на дільниці, та на перебіг виборів загалом. Навіть якщо вам не довелося зафіксувати чи запобігти порушенням - у разі, якщо їх просто не було - ви все одно виконали свою роботу на відмінно.

Адже кожен з нас може лише уявити, що відбувалося би на дільницях, якби за виборами ніхто не спостерігав.

Демократія і Республіка будується спільно, зусиллями сотень, тисяч та десятків тисяч людей - постійно, щодня. Ми вдячні вам за те що ви взяли на себе цю відповідальність, показали своїм прикладом багатьом людям, що участь - це важливо.

Ваш внесок у збереження реального результату волевиявлення - навіть неважливо, на користь якої партії - дуже важливий для всіх учасників процесу. Ми раді, що ви вирішили його зробити спільно з нами.

І вдячні за вашу роботу сьогодні, уважність, наполегливість та сміливість - адже багато хто з вас робив це вперше у житті.

Так і переможемо. Тільки притримайте також вашу енергію і для довготривалої боротьби з тим реваншем, який недалекоглядні співгромадяни запрошують у хату. Попереду ще багато роботи, давайте і далі робити її разом.

Ти зможеш – ми допоможемо!