Продовжуємо плести

20 липня 2021 року - 19:20

Дві суботи поспіль офіс Європейська Солідарність перетворюється на волонтерську, де плетуть сітки. Справа громад отримала велике замовлення на маскувальні сітки від однієї з бригад, яка  тримає наше мирне небо на сході. Замовлення справді дуже велике, але ми не боїмося труднощів, тому взялися до роботи. Десятки людей відгукнулися на наше прохання про допомогу і приходять щосуботи самі, з дітьми, приїздять з інших міст. Багато хто вже давно є учасником своєї волонтерської групи з плетіння сіток. Ми вдячні кожному, кожному небайдужому, кому не «какая разница», хто розуміє, що війна триває і нашим воїнам потрібна підтримка тилу, як і нам потрібна впевненість, що наша армія нас не підведе.

Справа громад дякує вам! 

Дякуємо найкращим людям!

Ми плестимемо сітки щосуботи, допоки не виконаємо замовлення. Також ви можете долучитись до плетіння сітки у вашому районі у різні дні тижня. Приєднуйтесь до вже існуючих груп і допомагайте їм плести сітки:

Голосіїв --  Справа Громад Голосіїв-Печерськ-Солом'янка ,

Осокорки -- Справа Громад Осокорки Позняки Харківський  ,

Оболонь -- Європейська Солідарність - Оболонський район   ,

Оболонь -- Лента за лентою,

Лісовий мікрорайон --   Лісові бджілки

Печерськ -- Маскувальна сітка на Вежі над Дніпром,

Печерськ -- Європейська Солідарність: Печерський район 

Деснянський  --  Чарівні ластівки  ,

Виноградар --Crazy Spiders  ,

Бровари - Бровари-ГО "Справа Громад"

А ми продовжуємо збирати кошти для потреб армії. Завдяки вам вже було придбано багато важливого і потрібного, і матеріали для сіток ми теж купуємо завдяки вам.