приємні новини зі Львова

12 березня 2020 року - 17:53

Вітання, #Res_Publica, у нас тут приємні новини зі Львова – наша команда виграла фінансування на просвітницький проект. Малюємо перший хрестик на фюзеляж! Що це таке і чому це важливо? По пунктах:

ЩО ЦЕ? Уляна Дідич і Ко подали проект циклу тренінгів про інформаційну безпеку в соцмережах. Тема: “Обман в соцмережах. Як не стати жертвою шахрайства”. Заявлено десять локацій в райцентрах області. До вересня місяця наші активісти будуть розтлумачувати як убезпечувати себе в соцмережах, як критично ставитися до інформації, вміти захистити персональну інформацію тощо. Проект для широкої аудиторії користувачів Facebook, Instagram, Viber, Telegram і так далі.


ЗВІДКИ ГРОШІ? В кожній області є можливість претендувати на грантові програми із реалізації ідей різного характеру і масштабу. Виграний конкурс був в рамках Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки. Скоріш за все, у вашій області є схожі фінансові можливості, їх треба знайти і зрозуміти, чи співпадають вони із пріоритетами «Справи Громад». Якщо співпадають – вивчити досвід львів’ян і подаватися.

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО? Будь-яка ідея потребує ресурсу. Якщо ми хочемо нести в маси наші Принципи і Цінності, ми маємо навчитися взаємодіяти із українськими і міжнародними грантовими програмами. Це правильно і корисно, якщо результатом проекту є еволюція громадянського суспільства і зміцнення державності. Нам же потрібні відповідальні громадяни? Значить ми маємо докласти зусиль до їх виховання.

Львів – молодці. Яскравий приклад реалізації формули «не чекай інструкцій і планів – дій самостійно. Ти зможеш – ми допоможемо».